خرید پالت چوبی با بهترین قیمت

با توسعه یافتن کارخانه ها و نیاز زندگی امروز به حمل و نقل سریع به طوری که همه اجناس به وصرت منظم و سالم به مقصد برسند استفاده از ابزاری مانند پالت چوبی برای رفع این نیاز نیز بیشتر شده است. پالت چوبی استحکام و مقاومت خوبی برای حمل و نقل دارد و هم چنین قابل تعمیر است. این محصول هم چنین برای جا با جایی اجسام سنگین بسیار مناسب است. شرکت آذرپالت پالت های چوبی با کیفیتی را با استفاده از مواد اولیه مرغوب به فروش می رساند. اگر قصد خرید پالت چوبی با بهترین قیمت را دارید می توانید از طریق فروشگاه آذرپالت اقدام کرده و برای دریافت مشاوره در خصوص انواع پالت چوبی و دریافت قیمت ها با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
 
 09121872085  -  09351872085 - 09101872085

پالت چوبی

در کار انبار داری استفاده از پالت ها بسیار ضروری است. پالت ها در انواع مختلفی مانند پلاستیکی، چوبی، فلزی و... ساخته می شوند.  پالت چوبی نسبت به دیگر انواع آن قیمت مناسب تری دارد و تعمیرات آن راحت تر است. هم چنین امکان لغزندگی آن ها در کف انبار نسبت به پالت های دیگر کمتر است.در پالت چوبی اجناس به محکم و استوار می ایستند و و تعادل بیشتری در هنگام جابه جایی دارند.اجناس به شکل های مختلفی روی پالت چیده می شوند ولی برای این که از فضای پالت بهتر استفاده شود کالا را روی آن قرار می دهند تا از ایختن آن ها نیز جلوگیری شود.
 
خرید پالت چوبی با بهترین قیمت
 

بهترین پالت چوبی

مقاومت و استحکام بالا نکته مهمی در تولید همه پالت ها می باشد. پالت چوبی ای که بدون لغزندگی بتواند محصولاتی که روی آن قرار داده شده است را به صورت منظم نگهداری کند بهترین پالت چوبی است. یک نوع پالت چوبی فشرده و یا نئوپان نیز وجود دارد که نسبت به پالت چوبی معمولی سبک تر است و در برابر رطوبتی مه ممکن است در انبار به هر دلیلی به وجود آید مقاومت بیشتری دارد. این نوع پالت از خرده چوب فشرده شده ساخته می شود.

 
facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.