خرید عمده پالت چوبی در کرج

مجموعه اذرپالت بهترین عرضه کننده پالت چوبی به صورت عمده در کرج می باشد که پالت های چوبی ارزان قیمت و البته با کیفیت را خدمت شما مشتریان عزیز ارائه می دهد. برای خرید عمده پالت چوبی در کرج می توانید با شماره های اعلام شده تماس گرفته و ثبت سفارش بفرمایید.پالت ها در عین سادگی خصوصیاتی دارند که آن ها را از سایر محصولات چوبی متمایز می سازد. پالت یکی از موثرترین و مقاوم ترین فرآورده های چوبی برای حمل و نگهداری کاشی و سرامیک و اجسام سنگین و نیمه سنگین می باشد. پالت ها با توجه به نوع محصولاتی که روی آنها گذاشته می شود ساخته می شوند مثلا هرچه محصولات ذکر شده سنگین تر باشند ، تغییراتی را روی پالت انجام می دهند تا وزن بیشتری را متحمل شود و هرچه سایز محصولات ذکر شده بزرگتر باشد سایز پالت را نیز افزایش می دهند و یا بالعکس. پالت یک سازه تخت و روصاف ترابری است که از چوب یا پلاستیک (و در مواردی از فلز) ساخته می‌شود. منظور از ساخت پالت ها این است که با آن بتوان به جابجایی بار و کالا به‌ وسیله تجهیزات انبارداری (مانند لیفتراک،جک پالت ها،استکر و ...) به شیوه‌ای پایدار و ایمن پرداخت.
برای خرید عمده پالت چوبی در کرج با شماره های زیر تماس گرفته و ثبت سفارش بفرمایید. کیفیت راز ماندگاری کار ماست....

شماره تماس جهت خرید عمده پالت چوبی در تهران

 09121872085  |  09351872085   |    09101872085
 

مشخصات پالت چوبی

پالت‌های چوبی سکوهای کوچکی هستند که برای نگهداری مواد و کالاها در انبار و یا در حمل و نقل مورد استفاده قرار می‌گیرند اینکه جنس پالت چوبی از چه نوع چوبی است در موارد اهمیت دارد که وزن قرار گرفته بر روی هر پالت افزایش پیدا کند. برای اینکه بدانیم از چه جنس پالت چوبی استفاده کنیم باید جنس مواد و تجهیزاتی که بر روی آن قرار می‌گیرند را در نظر داشته باشیم  همچنین نوع انبار، سطح انبار، نحوه انتقال، کاربرد ماشین آلات برای انتقال نیز در این مورد مؤثر است. با توجه به تنوع کالاها و مواد امروزه با توجه به نیاز هر شرکت انواع مختلفی از پالت چوبی در استاندارهای متفاوت مورداستفاده قرار می‌گیرد.

خرید عمده پالت چوبی در کرج

قیمت عمده پالت چوبی در کرج

امروزه به دليل مجهز بودن كارخانجات توليدی به ليفتراک و بسته بندی كالا ها و جهت حمل و نقل آسان بار در انبار ها وجود پالت چوبی ضرورت پيدا كرده است. این کالا برحسب نياز و كارايی به دو دسته ی پالت چوبی و پالت پلاستیکی تقسيم بندی مي شود. علت اين تقسيم بندی در قيمت و تحمل بار آن ها می باشد. این کالا كه در انبار ها به صورت دائم جهت جابجايی استفاده مي شود، بايد از ضخامت و مقاومت بالايی برخوردار باشد و طول عمر بالای آن در انبار باعث مقرون به صرفه بودن آن می گردد. ما در مجموعه آذرپالت بهترین قیمت پالت چوبی در کرج را خدمت شما مشتریان عزیز ارائه می کنیم می توانید برای دریافت قیمت عمده پالت چوبی در کرج با شماره های اعلام شده تماس حاصل نمایید.

آدرس عمده فروشی پالت چوبی در کرج

کیلومتر 27 جاده مخصوص کرج-تهران، روبروی ضلع غربی ایستگاه مترو اتمسفر،فروشگاه آذرپالت،مهدی بزینی

بهترین عمده فروشی پالت در کرج

ارزانترین عمده فروشی پالت در کرج

facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.