خرید پالت چوبی در گرمدره

پالت چوبی صفحه ای تخت و محکم است که ابزاری برای حمل کالاها در انبار های کوچک و بزرگ است. پالت چوبی دارای انواع و اقسام مختلفی است و بنا به نیاز مشتری در ابعاد مختلف طراحی و تولید می شود. پالت چوبی وسیله ای است که کالاها بر روی آن چیده می شود و از طریق جک پالت و یا لیفتراک حمل و نقل میشوند.ما در مجموعه آذرپالت عرضه کننده انواع پالت چوبی در کرج می باشیم شما عزیزان می توانید برای خرید پالت چوبی در گرمدره با ما در آذرپالت تماس حاصل نمایید. بهترین پالت چوبی در گرمدره را از ما در آذرپالت بخواهید.

 09121872085  -  09351872085 - 09101872085

خرید پالت چوبی در گرمدره

 

ویژگی پالت چوبی

پالت چوبی یکی از موثرترین و مقاوم ترین فرآورده های چوبی برای حمل و نگهداری کاشی و سرامیک و اجسام سنگین و نیمه سنگین می باشد. پالت چوبی یک سازه تخت و روصاف ترابری است که از چوب یا پلاستیک ساخته می‌شود. منظور از ساخت پالت ها این است که با آن بتوان به جابجایی بار و کالا به‌ وسیله تجهیزات انبارداری (مانند لیفتراک،جک پالت ها،استکر و ...) به شیوه‌ای پایدار و ایمن پرداخت. برای خرید پالت چوبی در گرمدره با ما در آذرپالت تماس حاصل نمایید.

مزایای استفاده از پالت چوبی

 

پالت چوبی در عین سادگی خصوصیاتی دارند که آن ها را از سایر محصولات چوبی متمایز می سازد. پالت یکی از موثرترین و مقاوم ترین فرآورده های چوبی برای حمل و نگهداری کاشی و سرامیک و اجسام سنگین و نیمه سنگین می باشد. پالت ها با توجه به نوع محصولاتی که روی آنها گذاشته می شود ساخته می شوند مثلا هرچه محصولات ذکر شده سنگین تر باشند ، تغییراتی را روی پالت انجام می دهند تا وزن بیشتری را متحمل شود و هرچه سایز محصولات ذکر شده بزرگتر باشد سایز پالت را نیز افزایش می دهند و یا بالعکس. پالت یک سازه تخت و روصاف ترابری است که از چوب یا پلاستیک (و در مواردی از فلز) ساخته می‌شود. منظور از ساخت پالت ها این است که با آن بتوان به جابجایی بار و کالا به‌ وسیله تجهیزات انبارداری (مانند لیفتراک،جک پالت ها،استکر و ...) به شیوه‌ای پایدار و ایمن پرداخت.برای خرید پالت چوبی در گرمدره با ما در آذرپالت تماس حاصل نمایید.
 

بهترین پالت چوبی در گرمدره

ما در مجموعه آذرپالت انواع پالت چوبی و پالت پلاستیکی ارزان و باکیفیت را خدمت شما ارائه می کنیم برای خرید پالت چوبی در گرمدره با ما در آذرپالت تماس حاصل نمایید. خرید پالت چوبی در گرمدره را به ما در آذرپالت بسپایرید.

پالت چوبی ارزان در گرمدره

facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.