گروه خبري : عمومی
تاريخ انتشار : 1398/10/10 - 12:09 كد :16
پالت پلاستیکی مناسب و سبک
خوب ما دراین مقاله قصد داریم با راهنمایی بیشترو ذکر مواردی مهم اطلاعات شما را برای انتخاب و خرید یک پالت پلاستیکی مناسب بالا ببریم تا بتوانید پالت مورد نیاز خود را به درستی و متناسب با نیازخود انتخاب کنید.

جنس پالت انتخابی:

همانطور که میدانید چند نوع پالت در بازار وجود داشته و دارد, برای مثال پالت فلزی که به دلیل وزن بالا و زنگ زدگی کاربرد آنچنانی ندارد. پالت های چوبی نیز به نسبت هنوز در بازار کاربرد دارند ولی خیلی پرطرفدار نیستند و با توجه به نیاز مشتری خریداری و استفاده میشوند.

مزایای پالت های پلاستیکی :

پالت های پلاستیکی امروزه در بازار یک رقیب جدی برای سایرپالت ها به شمارمیروند, به طوری که میتوان گفت مناسبترین نوع پالت برای همه نیازها است . شما میتوانید به هرتعداد , طرح , رنگ و ابعاد متفاوت که نیاز دارید پالت پلاستیکی سفارش دهید.
 
پالت پلاستیکی مناسب و سبک

ابعاد و اندازه پالت پلاستیکی و نوع کالاهای که با آن حمل میکنید:

شما باید اندازه و ابعاد مناسب پالت پلاستیکی را برای چیدن محصولات خود انتخاب کنید, برای مثال اگر بار شما کارتن است باید ارتفاع , اندازه ,وزن کارتن و نحوه چیدمان آن را در نظر بگیرید. برای اینکه در هنگام بارگیری دچار مشکل نشوید بهترین گزینه در نظر گرفتن همه ابعاد چیدمان است.

ارتفاع فضا و انبار شما برای پالت پلاستیکی:

شما باید بدانید که از چه میزان فضا , ارتفاع  و متراژی برای نگهداری محصولات خود برخوردارید, و چه تعداد  پالت درانبارشما جا میشود, پس با در نظر داشتن این موارد ذکرشده میتوانید از تعداد پالت های بیشتری در یه ردیف نگهداری کنید.

حجم و وزن محصول و کالاهای که قصد حمل آن را پالت پلاستیکی دارید:

شما خریدار و مصرف کننده محترم حتما باید میزان دقیق وزن محصول خود را بدانید ,هرچه میزان وزن کالای حملی شما کمتر باشد به نسبت آن نیز پالت شما سبک تر و قیمت آن ارزانتر میشود و شما انتخاب مناسبی در خرید پالت پلاستیکی خود خواهید داشت.ولی در صورتی که کالای شما قطعه ای بود با حجم کم و وزن زیاد باید از پالت پلاستیکی محکم تر و با مقاومت بالا استفاده کنید.
 
 
 
 
facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.