گروه خبري : عمومی
تاريخ انتشار : 1398/10/17 - 09:05 كد :17
پالت چوبی یورو
پالت چوبی یورو یکی از مرغوبترین و پرطرفدارترین پالت ها میباشد که به صورت نو ودست دوم ارائه میشود. برای جابه جایی کالاها در سطوح مسطح, در انبارها ,اسکله ها , سردخانه ها ,کارخانه جات برای حمل کالاهای سنگین کاربرد فراوانی دارد.
پالت چوب یورو جز با کیفیت ترین و مقاوم ترین پالت های موجود در بازار است و شما به راحتی میتوانید این موضوع را در مقایسه با پالت ایرانی مشاهده کنید. دلیل محبوبیت زیاد پالت یورو مقاومت و زیبایی آن است که به طور عمده و گسترده در دنیای صنعت قابل استفاده است .همچنین جز پرمصرف ترین پالتها در صنعت خوراکی و مواد غذایی و صادر کردن اجناس لوکس نیز میباشد.
استفاده از مواد مصرفی درجه یک و تولید دقیق باعث کیفیت هرچه بیشتر این محصول شده است.
جنس این پالت, چوب درخت کاج است و زیبایی و مقاومت این پالت چوبی به دلیل تولید شدن توسط ابزارآلات مدرن پیشرفته و به روز است.
 
 
پالت چوبی یورو

ابعاد پالت یورو به شرح ذیل است :

پالت یورو حدود ۲۵ کیلوگرم وزن دارد که تخته های تشکیل دهنده این پالت حدود ۲٫۲ سانتی متر ضخامت دارند و ۵ تخته با طول ۱۲۰ سانتی متری در آن به کار گرفته شده است
 
پالت يورو
 
Units mm inc
ارتفاع

 

1.200 47.24
طول 950 37.4
عرض 800 31.5

مزایای پالت یورو :

پالت های یورو با حک شدن نامشان بر روی بدنه زیبایی بیشتری به خود گرفته اند, میتوان گفت عمر تقریبی این پالت چوبی حدودا 10 سال است .
لازم به ذکر است این نوع پالت ها همراه کالاهای لوکس وارد کشور میشود.
پیشنهاد ویژه آذر پالت برای تجاری که میخواهند مواد غذایی و کالای لوکس خود را صادر کنند , بدون شک انتخاب پالت یورو برای جذابیت محصول ,رضایتمندی , لوکس بدون و درجه یک بودن کالای شما را به مشتریانتان تضمین میکند.
 علاوه بر این استفاده از پالت چوبی یورو می تواند ایمنی محصول در هنگام جابجایی را تامین کند و خسارت به آن را به حداقل ممکن برساند.
پالت یورو دست دوم عبارتی است که امروزه بسیار شنیده می شود و با توجه به اینکه کیفیت این محصولات در محیط های مختلف کاهش پیدا نمی کند، این پالت ها می تواند کارایی یک پالت اصلی را داشته باشد.
facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.