گروه خبري : عمومی
تاريخ انتشار : 1398/11/23 - 16:49 كد :22
پالت چوبی سرامیکی
پالت یکی از موثرترین و مقاوم ترین فرآورده ها برای حمل و نگهداری کاشی و سرامیک و اجسام سنگین و نیمه سنگین می باشد. پالت کاشی و سرامیک ممکن است از پلاستیک، فلز، کاغذ، و یا مواد بازیافتی ساخته شوند. هر ماده دارای مزایا و معایب نسبت به سایر مواد است.
پالت ها در عین سادگی خصوصیاتی دارند که آن ها را از سایر محصولات چوبی متمایز می سازد. پالت ها با توجه به نوع محصولاتی که روی آنها گذاشته می شود ساخته می شوند مثلا هرچه محصولات ذکر شده سنگین تر باشند ، تغییراتی را روی پالت انجام می دهند تا وزن بیشتری را متحمل شود و هرچه سایز محصولات ذکر شده بزرگتر باشد سایز پالت را نیز افزایش می دهند و یا بالعکس. پالت یک سازه تخت و روصاف ترابری است که از چوب یا پلاستیک (و در مواردی از فلز) ساخته می‌شود. منظور از ساخت پالت ها این است که با آن بتوان به جابجایی بار و کالا به‌ وسیله تجهیزات انبارداری (مانند لیفتراک،جک پالت ها،استکر و ...) به شیوه‌ای پایدار و ایمن پرداخت.
 
پالت چوبی سرامیکی
 
شماره تماس : 09121872085    -   09351872085    -   09101872085

ظرفیت پالت چوبی سرامیکی

پالت چوبی سرامیکی دارای ظرفیت بارگیری تا ۱۸۰۰ کیلوگرم می‌باشد و از دو طرف قابلیت جابجایی توسط لیفتراک را دارد. پالت چوبی سرامیکی ارزان‌ترین قیمت را در بین پالت های چوبی ایرانی موجود در بازار دارد و از مقرون به صرفه ترین نوع پالت های چوبی به شمار می‌آید.

قیمت پالت چوبی سرامیکی

از پالت چوبی سرامیکی در زمینه های حمل و نقل کاشی و سرامیک، سنگ های تزئینی و همچنین در صنعت صادرات مواد شیمیایی و بسته بندی بشکه های شیمیایی استفاده می‌شود. لازم به ذکر است سالانه ۲۰۰۰۰۰۰ عدد از این پالت ها توسط کارخانه های کاشی و سرامیک کشور برای صادرات محصولاتشان استفاده می‌شود که بخش اعظمی از این مقدار توسط پالت های چوبی دست دوم تامین می‌گردد‌. با توجه به قیمت مناسب، امروزه از این پالت ها در زمینه بسته بندی و حمل و نقل مواد غذایی نیز استفاده می‌شود که در همین راستا این واحد توانایی گندزدایی همراه با تاییدیه ای که از نظر صادرات مواد غذایی در مرزهای کشور های اروپایی مشکلی نداشته و مورد تایید باشد را دارا می‌باشد.

فروش پالت چوبی در کرج و تهران

پالت چوبی را می توان از انواع مختلف چوب ساخت، که تفاوت در جنس پالت چوبی بر روی استحکام و توان آن اثر می گذارد. پالت چوبی یک وسیله حمل و نقل مسطح است. علاوه بر کاربرد پالت چوبی در صنعت حمل و نقل، از پالت چوبی می توان به صورت خلاقانه، برای ساخت انواع وسایل استفاده کرد. پالت چوبی هم به صورت نو مورد استفاده قرار می گیرد و هم نوع دست دوم آن در بازار وجود دارد. به طور کلی پالت چوبی وسیله ای بسیار کارآمد، به ویژه در حمل و نقل است. پالت چوبی هم به صورت دستی (در تعداد کم) و هم به صورت مکانیزه و با دستگاه های ماشینی (برای تولید انبوه) ساخته می شود.
 
فروش پالت چوبی در کرج و تهران
 
شماره تماس : 09121872085    -   09351872085    -   09101872085
 
facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.