گروه خبري : عمومی
تاريخ انتشار : 1399/02/25 - 12:32 كد :24
ایده های جالب پالت
استفاده از لوازم ساده و ارزان در طراحی داخلی و یا تغییر دکور یکی از ایده های پرطرفدار در این رشته است یکی از این ایده ها اجرای دکوراسیون پالت چوبی است .

استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون داخلی

یکی از پروژه های جالب استفاده ی مجدد از پالت است. پالت های چوبی که معمولا در سیستم حمل و نقل برای بسته بندیو نگهداری کالاهای بزرگ استفاده می شوند، اخیرا در صنعت تولید مبلمان و دکور برای منازل و فضای باز توجه زیادی را به خود جلب کرده اند. کار کردن با پالت های چوبی مزیت های زیادی دارد: پالت ها به راحتی در دسترس هستند، اغلب اوقات می توان آنها را رایگان تهیه کرد و کار کردن با آنها نیز راحت است. پالت ها را می توان باز کرده و به تخته های چوبی تبدیل کرد که برای پروژه ها با هر سایزی قابل استفاده است.

استفاده از پالت چوبی در دکوراسیون داخلی

 

ایده های جذاب با پالت 

پالت های چوبی به دلیل شکل ظاهری که دارند حتی می توانند در دیزاین و دکوراسیون منزل و حیاط و باغ خود از آن ها استفاده کنید و سبکی جدید و مدرن را ایجاد کنید و از فضای محیط اطراف زندگیتان با کمترین هزینه بیشترین به ره وری را ببرید. 

پالت به عنوان میز در دکوراسیون داخلی

پالت به دلیل مسطح بودن و داشتن فضای خالی می تواند به عنوان میز های کوتاه و به صورت روی هم چیده شده و میز های بلند در دکوراسیون داخلی منزل مورد استفاده قرار بگیرد شما می توانید با یک رنگ زدن ساده میزی جدید و به روز داشته باشید و از دیدن آن لذت ببرید.

این عکس نشانگر یک راه خلاقانه است که می توانید با اضافه کردن شیشه روی پالت و رنگ کردن آن البته هماهنگ با رنگ مبلمان ، یک استایل مدرن داشته باشید.

استفاده از پالت به عنوان میز

استفاده از پالت در فضای بیرونی منزل

پالت ها برای استندهای گیاهان به خصوص در فضاهای بیرونی و محوطه ها بسیار مناسب هستند زیرا در برابر رطوبت و تغییرات هوا مقاوم اند. فرم طبقه طبقه بودن آن امکان قرارگیری گیاهان مختلف را به وجود می آورد و در صورت نیاز به جابه جا کردن گیاهان برای استفاده یا عدم استفاده از نور خورشید، به راحتی با چند چرخ زیر استند امکان آن فراهم خواهد شد.

استند گل با پالت

facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.