پالت چوبی فروشی در اندیشه

پالت چوبی یک وسیله مسطح است که برای جا به جایی اجسام با تعداد بالا از آن استفاده میشود. پالت ها بر اساس مقدار وزنی که میتوانند تحمل کنند متفاوتند ، بعضی از مدل های پالت های چوبی وزنی تا حدود 1000کیلو را تحمل میکنند. پالت ها را از جنس های متفاوتی میتوان ساخت. اکثرا چوبی هستند اما از شیشه، پلاستیک و کاغذ نیز میتوان ساخت.آذرپالت مرکز فروش پالت چوبی در اندیشه با دارا بودن انواع مدل های مختلف پالت چوبی در اندیشه آماده ی ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد برای خرید پالت چوبی در اندیشه با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و بهترین پالت چوبی در اندیشه را خریداری نمایید.

09121872085  -  09351872085 - 09101872085

پالت چوبی فروشی در اندیشه

مزایای استفاده از پالت چوبی

به دلیل اصطحکاکی که چوب دارد از لغزیدن و سرخوردن اجسام جلوگیری میکند. وزن آن کم است در نتیجه حمل ونقل راحتتری دارد. در مقایسه با پالت های دیگر قیمت کمتری دارد. امکان استفاده مجدد دارد.برای خرید پالت چوبی در اندیشه با ما در آذرپالت تماس حاصل نمایید.

معایب استفاده از پالت چوبی

نسبت به پالت های دیگر امکان آتش سوزی بیشتری دارد. نگه داری و تمییز کردن پالت چوبی نسبت به پالت های فلزی سخت تر است در صورت نگه داشتن در هوای مرطوب امکان رشد قارچ و باکتری دارد.

انواع پالت چوبی

پالت های چوبی در اندازه ها و انواع مختلفی ساخته میشود. پالت های اروپایی- پالت های تک شاخه – پالت های چهارطرفه نمونه هایی از انواع پالت های چوبی هستند. بعد از مدتی استفاده از پالت های چوبی آنها دیگر امنیت و استحکام اولیه خود را ندارند در این صورت میتوان آنها را بازیافت کرد و در زمینه کاغذ و یا خمیر مالچ که برای تقویت خاک مفید است استفاده کرد. راه دیگر استفاده از ضایعات پالت های چوبی استفاده از آنها در ساخت میز و صندلی است.

خرید پالت چوبی در اندیشه

آذرپالت یکی از بزرگترین فروشندگان انواع پالت های چوبی و پلاستیکی دراندیشه است که فروش عمده و جزئی دارد. شما میتوانید پالت هایی با اندازه دلخواه خود را در آذرپالت سفارش دهید. اندازه های متفاوت پالت های چوبی پالت های چوبی برای مصارف گوناگون و در اندازه های مختلف ساخته میشود. پالت های در اندازه های 110*130 ، 115*115 ، 100*120 ، 120*80 هم به صورت نو و هم دست دوم با قیمت کمتر میتوانید تهییه کنید.
facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.