فروشگاه اینترنتی پالت

 پالت چوبی ابزاری است مسطح برای حمل و جابه جایی کالا در انبار ها و کارخانجات صنعتی که امروزه به دلیل مزایایی که دارد کاربرد زیادی نیز دارد و از طریق جک پالت و یا لیفتراک می توان این پالت ها و کالاهای موجود بر روی آن را جا به جا نمود . که به موجب استفاده از پالت چوبی سرعت کار و همچنین نظم و ذخیره سازی کالاها نیز بیشتر می شود. دغدغه اصلی کارخانجات و کارگاه ها زمان برای خرید و تهیه پالت چوبی است زیرا معمولا فروشگاه ها و تولیدی های پالت چوبی در بیرون از شهر و در مسافت های دور دست ایجاد شده اند که رفت و آمد حضوری به این کارگاه ها مستلزم صرف زمان زیادی است از همین رو ما در مجموعه آذرپالت با در نظر گرفتن نیاز شما مشتریان گرامی و صرفه جویی در زمان و وقت اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی پالت چوبی آذر پالت نموده ایم تا شما عزیزان با ورود به سایت آذرپالت و انتخاب پالت مد نظر خود نسبت به خرید آن اقدام نمایید. شما عزیزان می توانید در لینک زی انواع پالت چوبی و پالت پلاستیکی و قیمت هریک را مشاهده و برای ثبت خرید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

لیست قیمت پالت

09121872085  |  09351872085 | 09101872085

 

خرید اینترنتی پالت چوبی

پالت چوبی دارای مزیت های فراوانی است یکی از مزایای آن مقرون به صرفه تر بودن به نسبت دیگر پالت ها می باشد به طوریکه خرید یک پالت فلزی و پلاستیکی مساوی با خرید چند پالت چوبی می باشد از همین رو به کسانی که برای خرید پالت تعداد را به قیمت ترجیح می دهند پالت چوبی را پیشنهاد می دهیم اکثر پالتهای چوبی به راحتی قادر به حمل هزار کیلوگرم محصول می‌باشد. امروزه بیش از نیم میلیارد در سال، پالت تولید می‌شود. سازمان ها و کارخانجات با استفاده از آن می‌توانند مقدار زیادی از هزینه های حمل و نقل و ذخیره سازی محصولات خود را کاهش دهند. نکته مهمی که باید دقت داشته باشید این می‎باشد که باید از پالت چوبی استاندارد استفاده کنید تا دچار هزینه های مجدد نشوید. با خرید اینترنتی از فروشپاه آذرپالت می توانید به راحتی پالت چوبی مد نظر خود را انتخاب کرده و با کمترین هزینه آن را به راحتی دریافت کنید. برای مشاهده لیست قیمت پالت چوبی وارد لینک زیر شوید.

انواع پالت چوبی

خرید اینترنتی پالت چوبی

 

خرید اینترنتی پالت پلاستیکی

 
پالت پلاستیکی صفحات تختی که کالاها را روی آن می چینند و سپس بوسیله نوار های مخصوص فیکس کرده و توسط دستگاه های حمل و نقل همچون لیفتراک جا به جا می کنند. تقریبا تمامی کارخانجات تولید کننده کالا برای نگهداری و جابه جایی نیاز به پالت دارند. البته برخی هنوز هم از پالت چوبی استفاده می کنند، اما خوب است بدانید که پالت های چوبی علاوه بر آسیب بر محیط زیست و خطرات احتمالی برای کارگران خیلی زود از چرخه مصرف خارج می شوند در حالیکه پالت پلاستیکی را می توان تا 30 بار استفاده نمود.برای خرید اینترنتی انواع پالت پلاستیکی با کیفیت می توانید وارد لینک زیر شده و پالت پلاستیکی مد نظر خود را انتخاب نموده و برای ثبت سفارش خود با شماره های اعلام شده تماس حاصل نمایید ما در مجموعه آذپالت همواره به فکر آسایش و راحتی شما در خرید انواع پالت هستیم.

خرید پالت ارزان در کرج

خرید پالت ارزان در تهران

facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.