پالت چوبی در ملارد

 پالت چوبی، پایه و اساس ساختاری یک واحد بار است که اجازه می دهد تا مدیریت و ذخیره محصولات پر بازده باشد. برای خرید پالت چوبی در ملارد با ما در آذرپالت بهترین تولید کننده پالت تماس حاصل نمایید. محصولات و یا حمل ظروف اغلب در پالت چوبی توسط تسمه محافظت می شوند و بسته بندی، کشیده و حمل می شوند. از زمان اختراع پالت چوبی در قرن بیستم، استفاده از آن به طور چشمگیری جایگزین شکل های قدیمی مانند جعبه های چوبی و بشکه های چوبی شد. در حالی که اکثر پالت ها، پالت چوبی هستند، پالت ممکن است از پلاستیک، فلز، کاغذ، و یا مواد بازیافتی ساخته شوند. هر ماده دارای مزایا و معایب نسبت به سایر مواد است.
 
09121872085  -  09351872085 - 09101872085
پالت چوبی در ملارد

مزایای استفاده از پالت چوبی

  • پالت چوبی به نسبت دیگر پالت ها به مراتب ارزانتر است.
  • تعمیر آسان، از آنجا که پالت چوبی از تخته های مختلف تشکیل شده است در صورت شکستن و یا هنگام لزوم به راحتی می توان آن را با تخته دیگری جایگزین کرد.
  • امکان فروش مجدد و همچنین استفاده مجدد از پالت چوبی دست دوم
  • مواد لازم برای ساخت پالت چوبی را می توان از مواد بازیافتی جمع آوری کرد.
  • می توان آن را به منظور ساخت مالچ و یا کاغذ بازیافت کرد.
  • ساخت سریع و آسان
  • در مقایسه با پالت پلاستیکی و فلزی دارای اصطکاک بالا است.

انواع پالت چوبی

پالت های چوبی با توجه به وزن و ابعادی که می توانند مواد و تجهیزات را حمل نمایند و همچنین با توجه به مکانی  که قرار است از آن ها استفاده شود به دسته بندی های زیر تقسیم می شوند.

پالت های چوبی دو طرفه

این نامگذاری به این دلیل است که لیفتراک ها می توانند برای برداشتن این پالت ها از دو طرف اقدام نمایند. زمانی که شکل پالت ها به گونه ای باشد که لیفتراک بتواند آن را از چهار طرف بردارد، به آن پالت چهار طرف می گویند. معمولاً از پالت چهار طرفه برای موادی استفاده می شود که حمل و نقل آن باید با دقت بیشتری انجام بگیرد یا اینکه وزن آن مواد زیاد باشد.یکی دیگر از دسته بندی ها برای انواع پالت چوبی را می توان به نوع قرار گرفتن مواد و تجهیزات روی آن ها ارتباط داد. زمانی که فقط از یک روی پالت چوبی بتوان برای قرار دادن مواد استفاده نموده به آن پالت های چوبی یک رو گفته می شود. این در حالی است که در پالت های چوبی دورو می توان از هر دو طرف پالت برای حمل و نقل مواد و تجهیزات استفاده نمود.

قیمت پالت چوبی در ملارد

پالت چوبی به دلیل ساخته شدن از چوب های نختلف می تواند دارای قیمت های مختلفی می باشد چون چوب نیز می تواند دارای قیمت های مختلفی می باشد اما ما در مجموعه آذرپالت انواع پالت چوبی ارزان و با کیفیت را ارائه می کنیم و سعی داریم تا بتوانیم قیمت پالت چوبی را ثابت نگه داریم از این رو برای دریافت قیمت پالت چوبی در ملارد و همچنین خرید پالت چوبی در ملارد با ما در مجموعه آذرپالت تماس حاصل نمایید.
facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.