پالت پلاستیکی در ایران خودرو

پالت پلاستیکی این امکان رابرای شما تهیه میکند که حجم زیادی از بار را جابجا کنید و یا اینکه بار و کالا را به صورت منظم ذخیره و نگهداری کنید. با استفاده از پالت پلاستیکی بار و کالا را دور از زمین و رطوبت آن نگه میدارد و به عنوان یک پایه وکفی ثابت برای انبار بار و کالا استفاده میشود.برای خرید پالت پلاستیکی در ایران خودرو با ما در آذرپالت تماس حاصل نمایید و بهترین پالت را خریداری نمایید.

 
پالت پلاستیکی در ایران خودرو

خرید پالت پلاستیکی در ایران خودرو

پالت پلاستیکی شرکت آذر پالت دارای چند ورودی برای چنگال های لیفتراک و جک های دستی دارد که جابجایی را سهولت می بخشد.از پالت پلاستیکی به صورت یکبار مصرف برای بسته بندی بار و کالا استفاده میشود به این ترتیب بسته بندی کالا را یک واحد باری درنظر میگیرند و از آن در صادرات ، حمل و نقل ها و مسافرت های بلند مدت استفاده میشود.همچنین پالت پلاستیکی  شرکت آذر پالت به دلیل امکان استرلیزه شدن و عدم نفوذ حشرات و جوندگان  در صنایع غذایی مورد استفاده قرار میگیرد.
جهت دریافت قیمت ها با ما تماس بگیرید

مزایای استفاده از پالت پلاستیکی

  • استحکام بسیار بالای این پالت های پلاستیکی نسبت به پالت چوبی که حد اقل 7 برابر می باشد.
  • بهداشتی بودن آن نسب به پالت چوبی و پالت فلزی.
  • انتخاب رنگ پالت پلاستیکی که می توان محصولات را با رنگ های متفاوت پالت پلاستیکی جداسازی کرد
  • می توان لوگوی, نام شرکت و ... را بر روی پالت پلاستیکی حک نمود.
  • قابل شستشو بودن آن تنها با آب و بدون نیاز به هزینه هایی مثل گند زدایی برای پالت چوبی.
  • این پالت های پلاستیکی به دلیل اینکه قابل بازیافت هستند پس از مستهلک شدن نیز ارزش بالای دارند.
  • پالت های پلاستیکی تولید شده تماما به یک شکل و اندازه خواهند بود. و امکان کاهش و افزایش وزن پالت مقدور است

خرید پالت پلاستیکی در ایران خودرو

پالت ها صفحات تختی هستند که کالاها را بر روی آن می چینند و به وسیله نوارهایی آن را فیکس کرده تا در یک شکل ثابت بتوان آن را از طریق جک لیفتراک یا بلندکنندده های دستی جابه جا کرد. نقش پالت ها در اولین مرحله ی انتقال کالا مشخص می شود. ارزان ترین پالتها از چوب ساخته می شوند اما معمولا عد از اولین استفاده در آخرین مرحله چرخه انتقال به عنوان زباله دور ریخته می شوند. در حالیکه پالت های پلاستیکی بعد از استفاده  بازگردانده و با به فروش می رسند. پالت را طوری طراحی می کنند که بتوان آن را با لیفتراک یا حتی کشنده های دستی جابه جا کرد تا به نیروی ماهیچه ای کمتری نیاز باشد. بدین ترتیب نیروی کار و محصولات آسیب کمتری خواهند دید. پالت ها را یا از مواد نو پلیمری یا از قوطی های نوشیدنی قابل بازیافت می سازند.برای خرید پالت پلاستیکی در ایران خودرو با ما در آذرپالت تماس حاصل نمایید.

مرکز فروش پالت پلاستیکی در ایران خودرو

facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.