پالت پلاستیکی در فردیس

پالت ها صفحات تختی هستند که کالاها را بر روی آن می چینند و به وسیله نوارهایی آن را فیکس کرده تا در یک شکل ثابت بتوان آن را از طریق جک لیفتراک یا بلندکننده های دستی جابه جا کرد.  نقش پالت ها در اولین مرحله ی انتقال کالا مشخص می شود. ارزان ترین پالتها از چوب ساخته می شوند اما معمولا از اولین استفاده در آخرین مرحله چرخه انتقال به عنوان زباله دور ریخته می شوند. در حالیکه پالت های پلاستیکی بعد از استفاده  بازگردانده و با به فروش می رسند. پالت را طوری طراحی می کنند که بتوان آن را با لیفتراک یا حتی کشنده های دستی جابه جا کرد تا به نیروی ماهیچه ای کمتری نیاز باشد. بدین ترتیب نیروی کار و محصولات آسیب کمتری خواهند دید. پالت ها را یا از مواد نو پلیمری یا از قوطی های نوشیدنی قابل بازیافت می سازند.

مشاهده قیمت پالت پلاستیکی 

فروش پالت پلاستیکی در فردیس

ویژگی ها و مزایای پالت پلاستیکی

  • جنس پلاستیک نسب به مواد دیگر برای حمل و نقل مزایای زیادی دارد که باعث می شود تا استقبال مشتریان از پالت پلاستیکی بیشتر شود.
  • مزایای پالت پلاستیکی علاوه بر تسهیل نمودن امور انبارداری باعث مدیریت بهتر زمان و هزینه ها برای افراد و شرکت ها شده است.
  • اولین و مهم ترین مزایای پالت پلاستیکی را می توان دوام و پایداری آن ها دانست.
  • یکی از جنبه های مهم این دوام و پایداری مربوط به نقش این پالت ها در انتقال مواد است که به دلیل انعطاف پذیری که در کنار دوام بالا دارند باعث شده است تا کار انتقال به راحتی توسط لیفتراک ها انجام بگیرد.
  • یکی دیگر از ویژگی ها و مزایای پالت پلاستیکی، سبک بودن آن ها است. این ویژگی باعث می شود تا در هنگام استفاده از پالت ها برای حمل و نقل، بار اضافی پالت باعث فشار زیاد از حد به وسیله های حمل کننده نشود.
  • پالت های پلاستیکی شرکت آذر پالت در رنگ های مختلف و متنوعی تولید و روانه بازار می شوند. این رنگ بندی متنوع باعث می شود تا در انبار های بزرگ به راحتی از روی رنگ پالت پلاستیکی بتوان مواد و تجهیزات روی آن را تشخیص داد.
جهت دریافت قیمت ها با ما تماس بگیرید

تنوع رنگ پالت های پلاستیکی

علاوه بر این پلاستیک در محیط های مرطوب دچار زنگ زدگی و خوردگی نمی شود. این امر باعث می شود تا برای سال های متوالی بتوان از این پالت ها برای مصارف گوناگون استفاده نمود.
همچنین کیفیت بالای ساخت پالت پلاستیکی شرکت آذر پالت باعث شده است تا این محصولات در محیط های مختلف دچار خرابی نشده و در صورت عدم استفاده بتوان بعد از سال ها آن ها را به فروش رساند.
 تحمل وزن بسیار بالا یکی از مهم ترین مزایای پالت پلاستیکی است که نقش بسیار زیادی در فروش بالای این محصولات دارد.

پالت پلاستیکی در فردیس 
facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.