قیمت پالت چوبی در شهریار

پالت‌ چوبی سازه‌هایی محکم هستند و در صنایع مختلف برای حمل و نقل به کار می‌روند. جنس این پالت‌ها می‌تواند از چوب، پلاستیک، مواد بازیافتی و یا فلزات مختلف باشد. در صنایع مختلف نیاز به حمل و نقل‌های درون کارگاهی و بیرون کارگاهی باعث شد تا سازندگان به فکر تولید و ساخت پالت بیفتند. این پالت‌ها بسته به نیاز مشتریان در دو نوع سبک و سنگین تولید می‌شوند. اولین و مهم‌ترین مزیت پالت‌ها قابلیت حمل آن توسط لیفتراک، جک پالت و جرثقیل می‌باشد. پالت‌های پلاستیکی و چوبی از انواع متنوع و شایع پالت‌ها هستند. با استفاده از پالت‌ها علاوه بر محافظت کالاها در حین حمل و نقل و ایجاد دقت در حمل بار نوعی دسته بندی و طبقه بندی برای کالاهای خود ایجاد خواهید کرد. ما در آذرپالت عرضه کننده انواع پالت چوبی در شهریار می باشیم برای دریافت قیمت پالت چوبی در شهریار با ما در آذرپالت تماس حاصل نمایید.

 09121872085  -  09351872085 - 09101872085
 

خرید پالت چوبی در شهریار

پالت چوبی یک ابزار برای حمل و نقل مسطح می‌باشد.با استفاده از پالت زمانی که محصولات توسط ماشین های حمل بار و دستگاه های مربوطه بالا برده می‌شود، در یک حالت پایدار باقی خواهند ماند و باعث ریزش و از بین رفتن نظم بین محصولات نخواهد شد و باعث می‌شود که مدیریت و ذخیره سازی محصولات راحت تر گردد. در نتیجه می‌توان گفت که پایه و اساس در ساختار چیدمان محصولات می‌باشد.اکثر پالتهای چوبی به راحتی قادر به حمل هزار کیلوگرم محصول می‌باشد. امروزه بیش از نیم میلیارد در سال، پالت تولید می‌شود. سازمان ها و کارخانجات با استفاده از آن می‌توانند مقدار زیادی از هزینه های حمل و نقل و ذخیره سازی محصولات خود را کاهش دهند. نکته مهمی که باید دقت داشته باشید این می‎باشد که باید از پالت چوبی استاندارد استفاده کنید تا دچار هزینه های مجدد نشوید.برای خرید پالت چوبی در شهریار و همچنین دریافت قیمت پالت چوبی در شهریار با ما در آذرپالت تماس حاصل نمایید.
 
خرید پالت چوبی در شهریار
 

انواع پالت چوبی

پالت های چوبی با توجه به وزن و ابعادی که می توانند مواد و تجهیزات را حمل نمایند و همچنین با توجه به مکانی  که قرار است از آن ها استفاده شود به دسته بندی های زیر تقسیم می شوند.
 

پالت های چوبی دو طرفه

این نامگذاری به این دلیل است که لیفتراک ها می توانند برای برداشتن این پالت ها از دو طرف اقدام نمایند. زمانی که شکل پالت ها به گونه ای باشد که لیفتراک بتواند آن را از چهار طرف بردارد، به آن پالت چهار طرف می گویند. معمولاً از پالت چهار طرفه برای موادی استفاده می شود که حمل و نقل آن باید با دقت بیشتری انجام بگیرد یا اینکه وزن آن مواد زیاد باشد.  یکی دیگر از دسته بندی ها برای انواع پالت چوبی را می توان به نوع قرار گرفتن مواد و تجهیزات روی آن ها ارتباط داد. زمانی که فقط از یک روی پالت چوبی بتوان برای قرار دادن مواد استفاده نموده به آن پالت های چوبی یک رو گفته می شود. این در حالی است که در پالت های چوبی دورو می توان از هر دو طرف پالت برای حمل و نقل مواد و تجهیزات استفاده نمود.

مزایای پالت چوبی نسبت به پالت پلاستیکی 

افزایش استفاده از پالت چوبی در صنعت حمل و نقل جهانی درست از قبل از جنگ جهانی دوم با معرفی بالابرها آغاز شد. در جنگ جهانی دوم استفاده از پالت چوبی به دلیل افزایش حمل و نقل و جابه جایی ابزار های جنگی به شدت بالا رفت. از آن زمان به بعد مردم در تلاش هستند که جایگزینی برای پالت چوبی پیدا کنند اما تا کنون هنوز موفق به انجام این کار نشده اند. پالت چوبی کم هزینه ترین و با دوام ترین وسیله برای حمل و نقل هستند.

نقاط قوت استفاده از پالت چوبی

  • ارزان تر
  • تعمیر آسان، از آنجا که پالت چوبی از تخته های مختلف تشکیل شده است در صورت شکستن و یا هنگام لزوم به راحتی می توان آن را با تخته دیگری جایگزین کرد.
  • امکان فروش مجدد و همچنین استفاده مجدد از پالت چوبی دست دوم
  • مواد لازم برای ساخت پالت چوبی را می توان از مواد بازیافتی جمع آوری کرد.
  • می توان آن را به منظور ساخت مالچ و یا کاغذ بازیافت کرد.
  • ساخت سریع و آسان
  • در مقایسه با پالت پلاستیکی و فلزی دارای اصطکاک بالا است.

ارزانترین پالت چوبی در شهریار

facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.