قیمت پالت چوبی

پالت وسیله ای مقاوم و مسطح است که در صنعت و حمل نقل کاربرد فراوانی دارد و شرکت های زیادی در ایران و جهان اقدام به ساخت این نوع پالت ها مینمایند. پرطرفدار ترین نوع پالتها پلاستیکی و چوبی میباشد که کاربرد فراوانی دارد. 
جهت دریافت قیمت ها با ما تماس بگیرید

پالت چوبی نو

درمیان پالتهای موجود در بازار قیمت پالت چوبی نصف قیمت پالت های دیگر است  و جزء پرکاربردترین پالتهای حال حاضر بازار است , پالت چوبی نو برای حمل و نقل انواع کالاها مناسب است و این نوع پالت میتواند تا وزن 1000کیلوگرم را تحمل کند ٫ شما میتوانید با اطمینان خاطراز سلامت ارسال کالای خود مطمئن باشید.

قیمت پالت چوبی
 

قیمت پالت چوبی نو

میشود گفت تقریبا قیمت یک پالت چوبی نصف قیمت یک پالت پلاستیکی است, از انواع پالت ها میتوان به پالت چوب روسی و چوب مارون اشاره کرد, همچنین سازندگان پالت چوبی ,این پالت ها را در انداره های مختلف میسازند, طبیعتا قیمت پالت چوبی نیز براساس نوع و اندازه این پالتها تعیین میگردد. توصیه ما به همه خریداران مشاوره گرفتن از تیم آذر پالت برای انتخاب مناسب است.
 

پالت چوبی دست دوم

مواقعی پیش میاید که برخی از کارخانه ها تنها یکباراحتیاج به حمل و نقل کالا دارند و در انتهای فرآیند حمل و نقل عملا این پالتها بدون استفاده باقی میمانند, در این صورت شما میتواتید دوباره این پالت ها در چرخه حمل و نقل کالا ها به کار گیرید که افرادی مثل شما بتوانند از این پالت ها مجددا استفاده نمایند.
 

قیمت پالت چوبی دست دوم

با توجه به نو و کهنه بودن پالت, اندازه و جنس چوبی که از آن ساخته شده است همه و همه در تعیین قیمت پالت چوبی تاثیر گذار است. به طور کلی میتوانیم تغییر فاحش را در قیمت پالت چوبی نو و دست دوم ببینیم , با توجه به صحبتهای انجام شده قیمت پالت چوبی دست دوم , یک سوم قیمت پالت چوبی نو است.

قیمت پالت چوبی دست دوم
 
جهت دریافت قیمت ها با ما تماس بگیرید

ساخت پالت چوبی

نحوه ساخت پالت چوبی به دو طریق انجام میگیرد دستی و مکانیزه (اتوماتیک)
در روش مکانیزه چوبها داخل کارخانه با ابزارآلات مخصوص چوب بری بریده میشوند و به روش ماشینی اتصال و ساخت پالت چوبی انجام میشود و اما در روش دستی چوب های برش خورده توسط میخ های فولادی به یکدیگر متصل میشوند , توجه داشته باشید اندازه یکسان و پرچکاری دقیق نشان دهنده سلامت پالت است.

ضایعات پالت چوبی

ولی جا دارد از این موضوع یاد کنیم که پالتهای چوبی بعد از اینکه چندین بار استفاده شدند ممکن است شکسته شوند یا حالت اولیه خود را از دست بدهند , در این حالت دیگر اعتباری برای انتقال کالا با این پالت ها وجود ندارد , پس دراین وضعیت میتوان این چوبها را بازیافت و تبدیل به کاغذ و... کرد و یا با تبدیل آن به خمیر مالچ از آن برای تقویت خاک استفاده کرد و در نهایت میتوان با خلاقیت وسایل کوچک چوبی ساخت.
facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.