فروش پالت پلاستیکی در تهران

شرکت آذر پالت با تولید پالت های پلاستیکی  با انوع کیفیت و ابعاد فعالیت می نماید. فروش پالت های پلاستیکی در تهران با نازلترین قیمت از اهداف اصلی این مجموعه می باشد. برای سفارش ساخت انواع پالت پلاستیکی با حجم انبوه و حتی تعداد محدود با مجموعه ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید. هدف این مجموعه تولید پالت پلاستیکی با بهترین کیفیت و مقاومترین سازه برای مشتریان عزیز می باشد.
جهت دریافت قیمت ها با ما تماس بگیرید

ساخت پالت پلاستیکی

پس از اختراع پالت در قرن بیستم استفاده از آن به‌طور چشمگیری جایگزین انواع قدیمی جعبه‌های چوبی و بشکه‌های چوبی شد. پالت یک سازه مسطحی برای حمل بار می باشد . پالت ساختار بنیاد یک واحد بار است که حمل و نقل و ذخیره‌سازی کارامد را میسر می‌سازد. کالاها یا محصولاتی که بر روی پالت قرار می گیرند، اغلب با تسمه یا شرینک بسته‌بندی، حمل می‌شود. 
در سال های پیش بیشتر از پالت های چوبی استفاده می شد اما با آمدن  جنس پلاستیک، فلز ، با کاغذ و یا مواد بازیافتی ، پالت ها از این مواد نیز تولید می گردد. هر یک از مواد دارای مزایا و معایب نسبت به سایر پالت ها می باشد. 
اکثر پالت به راحتی می‌توانند بار تا وزن ۱٬۰۰۰ کیلوگرم را تحمل نمایند. امروزه بیش از یک میلیارد و نیم پالت چوبی هر سال در ایالت متحده ساخته می شود.
فروش پالت پلاستیکی در تهران

ساختار پالت پلاستیکی

پالت ها صفحات تختی هستند که در زیر محصولات قرار گرفته و بسته ها را روی آن می چینند. برای تثبیت آنها نیاز به روکشی محکم و سازگار با محیط زیست داریم که در سرعت بسته بندی اختلال ایجاد نکند. به همین منظور فیلم استریج و فیلم شرینگ هردو از ترکیب پلی اتیلن ساخته شده و به دو روش دستی و مکانیزه قابلیت پوشش و فیکس کردن کالاها بر روی پالت ها را دارد. پالت های پلاستیکی بهداشتی و قابل شستشو هستند و به همین دلیل در صنعت حمل و نقل مواد خوراکی پر کاربرد هستند. این پالت ها در صورت رعایت میزان مقاومت قابلیت بیش از 30 بار استفاده را دارند و در نهایت به کاهش آسیب به نیروی انسانی و ماشینیِ صنعت بسته بندی و حمل و نقل و افزایش سرعت این صنایع کمک شایانی می کنند.

پالت پلاستیکی استاندارد  

استاندارد سازی پالت ها مزایای بسیاری دارد. در بهترین حالت در ابتدای زنجیره بسته بندی تا گردش بین واسطه ها درون کشور یا به صورت بین المللی تا رسیدن به دست مصرف کننده هزاران قلم کالا بدون جابه جایی می توانند تنها بر روی یک پالت بسته بندی شده و در انتهای زنجیره هنگام مصرف، باز شوند. در حالیکه امروزه به خصوص در سطح بین الملل گاهی برای کانتینرها و ترانزیتهای بین کشوری یا بین قاره ای مجبور به بسته بندی متناسب با وسیله حمل و نقل هستیم. با گسترش ارتباطات بین کشورها و جهانی شدن تجارت نیاز به رعایت استاندارد های پالت پلاستیکی بیش از پیش احساس میشود. شرکت آذر پالت برای کیفیت بهتر بسته بندی محصولات کارخانجات, پالت پلاستیکی را در ابعاد مختلف تولید کرده و همچنین به مشتریان خود در خصوص انتخاب نوع پالت پلاستیکی مشاوره می دهد. آذر پالت یکی از معدود تولید کنندگان پالت پلاستیکی در ایران است که همگام با دیگر تولید کنندگان سعی در جایگزین کردن  پالت پلاستیکی به جای نوع قدیمی و چوبی آن دارد. اقدامی موثر بر حفظ محیط زیست و جلوگیری از روند رو به رشد تخریب جنگلها. 

تولید پالت پلاستیکی 

تکنولوژی تولید پالت در دنیا رو به پیشرفت است تا پالت ها و باکس پالت ها با وزن کمتر، بار بیشتری را تحمل کنند و مقاومتشان افزایش یابد. کار ویژه ی اصلی یک پالت در جابه جایی محصولات در ابعاد بزرگ و توسط ماشین آلات حمل و نقل کلان است. بنابر این باید متناسب و هم اندازه با این ابزار و همگام با رشد تکنولوژیک آنها طراحی شود. به عنوان مثال در دنیا بسیاری از شرکت ها پالت پلاستیکی را با مواد بازیافتی می سازند و با تغییر ترکیبات اولیه آن را به اندازه پالت نو مقاوم می کنند. بدین ترتیب تولیدات ریسایکل یا مواد بازیافتی یک پیشرفت و افتخار به شمار می رود در حالیکه در ایران مشتریان اقبالی به چنین محصولات نشان نمی دهند. البته شاید ارزان و در دسترس بودن مواد پلیمری در ایران علت دیگر کم توجهی به این موضوع باشد.
 

فروش پالت پلاستیکی در تهران

قیمت پالت پلاستیکی

facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.