فروش پالت پلاستیکی در کرج

جهت جابجایی بارها از پالت های پلاستیکی یا پالت های چوبی استفاده می گردد. در سرتاسر ایران انبارهای بسیار بزرگ و متعددی وجود دارد که حمل و نقل و جابجایی اجناس در آن‎ها به دفعات رخ می‎دهد. برای این جابجایی ها از پالت ها استفاده می گردد.
شرکت هایی که برای سیستم جابجایی خود از پالت پلاستیکی استفاده می‎کنند سبب کاهش هزینه‎های حمل و نقل می‎ گردند و باعث افزایش سرعت جابجایی، سالم ماندن کالا، مرتب شدن و سازماندهی بار زنی می شوند.
ساخت پالت های پلاستیکی برای انجام کارهای متعدد و پی در پی صورت گرفته است و دائما در معرض جابجایی، پرتاب شدن به گوشه و افتادن قرار می‎گیرند. پالت‎ها در جابجایی اکثر اجناس نقشی بسیار حیاتی از خود نشان می‎دهند. 
خرید پالت پلاستیکی در کرج
جهت دریافت قیمت ها با ما تماس بگیرید

خرید پالت پلاستیکی در کرج

برای خرید پالت پلاستیکی در کرج می توانید از شرکت آذر پالت سفارش خود را به ثبت برسانید. قطعا همه برای خرید محصول بدنبال کیفیت مرغوب و قیمت مناسب می باشند، شرکت آذر پالت هر دو مورد را برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

میزان استفاده از پالت پلاستیکی

کیفیت مطلوب پالت پلاستیکی این نکته می باشد که پالت های پلاستیکی که خریداری می نمایید در چندین سفر کار شما را پیش خواهد برد؟ به عبارتی همان تعداد جابجایی در طول زمان معین، در حقیقت اولین شاخص به منظور امتیازدهی به یک پالت پلاستیکی جهت جابجایی است.
پالت های پلاستیکی با کیفیت می تواند تا حدود 30 سفر بلند مدت را بدون مشکل سپری نماید. البته نگهداری و رعایت ایمنی این پالت ها نیز تاثیر بر افزایش عمر پالت های پلاستیکی دارد.
پالت های پلاستیکی اگر به طور ثابت در یک نقطه قرار گیرد و فقط بار روی آن قرار گیرد، 3 تا 5 سال عمر می کند ، اما بیشترین آسیب و صدمات در حین جابجایی این پالت ها می باشد که به علت دقت نکردن در نحوه پرتاپ کردن باعث شکسته شدن پالت های پلاستیکی می شویم.
فروش پالت پلاستیکی کرج

تولید پالت پلاستیکی

پالت های پلاستیکی کیفیت های متفاوتی دارند و در سایز های متفاوتی تولید می شوند. جهت نقل و انتقال بارهای متفاوت ، پالت های پلاستیکی با ابعاد متفاوتی می توانید خریداری نمایید. 

قیمت پالت پلاستیکی

برای اطلاع از قیمت پالت پلاستیکی و سفارش خرید پالت پلاستیکی می توانید به صفحات مربوطه مراجعه نموده و یا با شماره های موجود در سایت تماس برقرار نمایید. 

 
فروش پالت پلاستیکی در کرج
facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.