فروش پالت پلاستیکی

پالت های پلاستیکی صفحات تختی است که از مواد پلیمیری ساخته می شوند. از پالت پلاستیکی برای مصارف گوناگون از قبیل سبد بسته بندی جهت انبار و جابجایی مخصوصا برای واردات و صادرات و مسیر های طولانی استقاده می گردد. 
جهت دریافت قیمت ها با ما تماس بگیرید

وزن پالت پلاستیکی

پالت های پلاستیکی وزن بسیار کمتری نسبت به پالت های چوبی دارند و از عمر بالایی نیز برخوردار می باشند. لذا به صرفه تر می باشد که از پالت های پلاستیکی استفاده شود زیرا به لحاظ سبک بودن آن نسبت به پالت فلزی و پالت چوبی ، نفر کمتری نیاز می باشد و همچنین زمان کمتری جهت جابجایی نیاز می باشد.

فروش پالت پلاستیکی
 

انواع پالت 

پالت ها از نظر جنس به سه دسته تقسیم می شوند : پالت فلزی و پالت چوبی و پالت پلاستیکی. که هر کدام از این پالت ها دوباره به انواع متعددی تقسیم می شوند، که ابعاد و ساختار آنها باعث تمایز بین پالت ها می گردد. باکس پالت ها دارای کناره های بلند بوده و مثل جعبه هستند و برای نگهداری و حمل و نقل کالاهایی استفاده می شوند که نیاز است از اطراف مورد محافظت قرار گیرند. پالت های بلوکی توسط جک پالت می توانند به راحتی جابه جا شده و استحکام خوبی نیز دارند. پالت های پلاستیکی قابل بازیافت نیز می باشند و عمر طولانی تری نسبت به نوع چوبی دارند. 

میزان مقاومت پالت پلاستیکی

پالت ها را می توان با توجه به میزان تحمل بار نیز دسته بندی کرد. بعضی از پالت ها تحمل بار بیش از 6 هزار کیلوگرم را دارند و بعضی دیگر حداکثر 300 کیلوگرم.

پالت پلاستیکی از چه ساخته شده است؟

پلیمرهای طبیعی از چوب، پشم و ترکیبات سلولوزی و پلیمرهای مصنوعی از مواد نفتی ساخته می شوند. در دنیای کنونی به هر طرف که بنگرید محصولاتی تولید شده از مواد پلیمری خواهید یافت. هرچیزی که از لاستیک یا پلاستیک تولید شده باشد یک نوع محصول پلیمری به شمار می رود. وجود مواد پلیمریدر ایران باعث رشد و پیشرفت صنعت پلیمر شده است.
 

شست و شوی پالت پلاستیکی

پالت پلاستیکی تولیده شده از پلیمر سبک، ضدآب و قابل شستشو است. بعد از چندین بار استفاده قابلیت بازیافت داشته و به دلیل انعطاف در فرآیند ساخت محصول تولید شده آسیب کمتری به کالاها و کارگران بخش حمل و نقل می زند.
 

فروش پالت پلاستیکی در تهران و کرج

پالت های پلاستیکی زنگ نمی زنند و عمر زیادی دارند. این پالت ها قابل بازیافت هستند. مجموعه آذر پالت پالت های پلاستیکی در انواع ابعاد و حجم های مختلف تولید می نماید. فروش پالت پلاستیکی با حداقل قیمت در تهران و کرج توسط شرکت آذر پالت انجام می پذیرد . جهت ثبت سفارش همین حالا با ما تماس بگیرید.

برای مشاهده قیمت پالت پلاستیک می توانید به لینک زیر مراجعه نماید و یا با شرکت تماس حاصل نمایید.

قیمت پالت پلاستیکی

خرید پالت پلاستیکی در کرج و تهران

facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.