بهترین پالت چوبی در وردآورد

پالت ابزاری ساده اما بسیار کار آمد در حمل و نقل کالا و محصولات و همچنین مورد استفاده در انواع کارخانجات و صنایع می باشد. ما در مجموعه آذرپالت بهترین پالت چوبی در وردآورد را خدمت شما مشتریان عزیز ارائه می کنیم جهت خرید پالت چوبی در وردآورد با ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید و بهترین پالت چوبی در وردآورد را خریداری نمایید.

 09121872085  -  09351872085 - 09101872085

بهترین پالت چوبی در وردآورد
 

پالت چوبی ارزان در وردآورد

پالت ها در عین سادگی خصوصیاتی دارند که آن ها را از سایر محصولات چوبی متمایز می سازد. پالت چوبی یکی از موثرترین و مقاوم ترین فرآورده های چوبی برای حمل و نگهداری کاشی و سرامیک و اجسام سنگین و نیمه سنگین می باشد. پالت ها با توجه به نوع محصولاتی که روی آنها گذاشته می شود ساخته می شوند مثلا هرچه محصولات ذکر شده سنگین تر باشند ، تغییراتی را روی پالت انجام می دهند تا وزن بیشتری را متحمل شود و هرچه سایز محصولات ذکر شده بزرگتر باشد سایز پالت را نیز افزایش می دهند و یا بالعکس. پالت یک سازه تخت و روصاف ترابری است که از چوب یا پلاستیک (و در مواردی از فلز) ساخته می‌شود. منظور از ساخت پالت ها این است که با آن بتوان به جابجایی بار و کالا به‌ وسیله تجهیزات انبارداری (مانند لیفتراک،جک پالت ها،استکر و ...) به شیوه‌ای پایدار و ایمن پرداخت. برای خرید پالت چوبی در وردآورد با ما در آذرپالت بهترین عرضه کننده پالت چوبی در وردآورد تماس حاصل نمایید و پالت چوبی ارزان را خریداری نمایید.

خریدپالت چوبی در وردآورد

پالت‌ها سازه‌هایی محکم هستند و در صنایع مختلف برای حمل و نقل به کار می‌روند. جنس این پالت‌ها می‌تواند از چوب، پلاستیک، مواد بازیافتی و یا فلزات مختلف باشد. در صنایع مختلف نیاز به حمل و نقل‌های درون کارگاهی و بیرون کارگاهی باعث شد تا سازندگان به فکر تولید و ساخت پالت بیفتند. این پالت‌ها بسته به نیاز مشتریان در دو نوع سبک و سنگین تولید می‌شوند. اولین و مهم‌ترین مزیت پالت‌ها قابلیت حمل آن توسط لیفتراک، جک پالت و جرثقیل می‌باشد. پالت‌های پلاستیکی و چوبی از انواع متنوع و شایع پالت‌ها هستند. با استفاده از پالت‌ها علاوه بر محافظت کالاها در حین حمل و نقل و ایجاد دقت در حمل بار نوعی دسته بندی و طبقه بندی برای کالاهای خود ایجاد خواهید کرد که در بیشتر موارد پالت های چوبی طرفداران بیشتری دارند. برای خرید پالت چوی در وردآورد با ما در آذرپالت تماس حاصل نمایید و بهترین پالت چوبی در وردآورد را خریداری نمایید.
 
 

مزایای استفاده پالت چوبی

  • قیمت مقرون به صرفه
  • وزن پالت چوبی نسبت به سایر اجناس موجود برای این محصول کمتر است.
  • اصطکاک بین جسم و سطح در این نوع پالت بیشتر است. همین مورد باعث می‌شود که تعادل اجسام قرار گرفته روی آن بهتر شود. مثلا هنگام برداشتن کالا توسط لیفتراک در کارخانه، لغزش جسم کمتر می‌شود.
  • اگر نگهداری از پالت چوبی آنطور که باید انجام شود، پس از مدتی می‌توان بازهم از آن استفاده کرد چون چوب آن سالم خواهد بود. هم چنین به دلیل سالم ماندن آن می‌توانید آن را به فروش برسانید.
  • این امکان برای شما فراهم خواهد بود که از مواد بازیافتی موجود، پالت چوبی تهیه کنید.
  • همانطور که مشخص است جنس مورد استفاده در پالت چوبی، چوب است و یکی از اصلی ترین مزایای این مورد این است که در صورت شکستن یا آسیب دیدگی قطعه ای از چوب مورد استفاده، می‌توانید به راحتی آن را تعمیر کنید.
  • یکی از مواردی که برای بسیاری از مشتریان حائز اهمیت است، سرعت و زمان آماده سازی پالت است. یکی از مزایای اصلی پالت چوبی این است که آماده سازی آن فرآیندی سریع است.

پالت چوبی ارزان در وردآورد 

فروشنده پالت چوبی در وردآورد

facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.