فروش عمده پالت در ملارد

پالت پلاستیکی از صفحات تخت پلی اتیلنی hdpeساخته شده که برای حمل کالاها و تسهیل در حمل و نقل آن ها مورد بررسی قرار می گیرد به این صورت که کالا ها را بر روی پالت پلاستیکی قرار داده و به وسیله نوار استریپ آن ها را فیکس می کنند و توسط دستگاه های حمل ونقل مانند لیفتراک آن ها را جا به جا می کنند. آذرپالت مرکز فروش عمده پالت در ملارد آماده ی ارائه انواع پالت پلاستیکی با قیمت مناسب خدمت شما مشتریان عزیز می باشد برای خرید عمده پالت پلاستیکی در ملارد با ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.
 
09121872085  -  09351872085 - 09101872085

فروش عمده پالت در ملارد
 

انواع پالت پلاستیکی 

پالت پلاستیکی را می توان به روش های مختلفی گروه بندی کرد. کاربرد پالت، اندازه پالت و ... متفاوت است و می توان با هر کدام از این پارامترها پالت های پلاستیکی را دسته بندی کرد. از نظر کاربرد می توان پالت ها پلاستیکی فشرده را به باکس پالت و پالت بلوکی تقسیم کرد. باکس پالت ها دارای کناره های بلند بوده و مثل جعبه هستند و برای نگهداری و حمل و نقل کالاهایی استفاده می شوند که نیاز است از اطراف مورد محافظت قرار گیرند. پالت های بلوکی توسط جک پالت می توانند به راحتی جابه جا شده و استحکام خوبی نیز دارند. پالت های پلاستیکی قابل بازیافت نیز می باشند و عمر طولانی تری نسبت به نوع چوبی دارند. پالت ها را می توان با توجه به میزان تحمل بار نیز تقسیم بندی کرد. بعضی انواع پالت تحمل بار پیش از 6 هزار کیلوگرم را دارند و بعضی دیگر حداکثر 300 کیلوگرم بار را می توان روی آن قرار داد.آذرپالت مرکز فروش عمده پالت در ملارد آماده ی فروش انواع پالت پلاستیکی در ملارد می باشد.
 

مزایای پالت پلاستیکی فشرده

 استحکام بسیار بالا به دلیل استفاده از پلاستیک فشرده در تولید آن
  قرار گیری بسیار راحت اجسام و کالا ها بر روی آن به دلیل استحکام و مقاومت بالا
  مقاومت چندین برای پالت پلاستیکی نسبت به پالت چوبی
 رنگبندی متفاوت
  اندازه استاندارد
  عمر بالای پالت پلاستیکی به دلیل استفاده از پلیمر مرغوب در تولید آن

قیمت عمده پالت پلاستیکی در ملارد

این مجموعه به دلیل داشتن تنوع بالای پالت ها آماده ی هرگونه مشاوره خدمت شما عزیزان می باشد.پالت های پلاستیکی فشرده یکی از بهترین انواع پالت ها و دارای مقاومت و طول عمر بالایی می باشند و برای خرید این نوع از پالت ها می توانید از طریق سایت فروش آذرپالت و یا به صورت حضوری در تهران به ما مراجعه فرمایید.
 

خرید عمده پالت پلاستیکی در ملارد

facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.