پالت چوبی در ایران خودرو

شرکت آذر پالت در زمینه خرید، فروش و ساخت انواع پالت چوبی در تهران و کرج بصورت عمده و جزئی در سایز های مختلف فعالیت دارد. برای خرید پالت چوبی در ایران خودرو با ما در اذرپالت تماس حاصل نمایید.

09121872085  -  09351872085 - 09101872085
 

قیمت پالت چوبی در ایران خودرو

پالت چوبی یکی از موثرترین و مقاوم ترین فرآورده های چوبی برای حمل و نگهداری کاشی و سرامیک و اجسام سنگین و نیمه سنگین می باشد. پالت یک سازه تخت و روصاف ترابری است که از چوب یا پلاستیک ساخته می‌شود. منظور از ساخت پالت ها این است که با آن بتوان به جابجایی بار و کالا به‌ وسیله تجهیزات انبارداری (مانند لیفتراک،جک پالت ها،استکر و ...) به شیوه‌ای پایدار و ایمن پرداخت. پالت ها در عین سادگی خصوصیاتی دارند که آن ها را از سایر محصولات چوبی متمایز می سازد. 

خرید پالت چوبی در ایران خودرو

پالت ها با توجه به نوع محصولاتی که روی آنها گذاشته می شود ساخته می شوند مثلا هرچه محصولات ذکر شده سنگین تر باشند، تغییراتی را روی پالت انجام می دهند تا وزن بیشتری را متحمل شود و هر چه سایز محصولات ذکر شده بزرگتر باشد سایز پالت را نیز افزایش می دهند و یا بالعکس. کالاها را بر روی پالت قرار می‌دهند و با تسمه‌های فلزی یا پوشش‌های پلاستیکی محکم کشش‌پذیر به همدیگر و به پالت می‌بندند.
جهت دریافت قیمت ها با ما تماس بگیرید

پالت چوبی در ایران خودرو

فروش پالت چوبی در ایران خودرو

facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.