خرید پالت پلاستیکی در تهران

برای خرید پالت پلاستیکی ابتدا باید نوع مصرف و کاربرد خود را مشخص نمایید. با مطالعه مقالات موجود در سایت می توانید در مورد پالت پلاستیکی و انواع آن و کیفیت و استانداردهای پالت پلاستیکی اطلاعات بیشتری کسب نموده و در خرید پالت پلاستیکی خود دچار اشتباه نگردید، و براحتی بتوانید نیازهای مد نظر خود را رفع نمایید.
جهت دریافت قیمت ها با ما تماس بگیرید

 جنس پالت پلاستیکی

امروزه توجه شرکت‎های بزرگ از روی پالت چوبی به سمت پالت پلاستیکی رفته است و پالت‎ های فلزی نیز به دلیل زنگ ‎زدگی سریع و وزن فراوانی که دارند خیلی کم تولید می‎شوند و تقریبا از دوره مصرف خارج شده اند. بنابراین مناسب ‎ترین نوع پالت‎ ها انواع پلاستیکی است و شما قادر هستید به سهولت به تعداد نیاز خود به هر رنگ و طرحی پالت پلاستیکی مورد نظرتان را از شرکت آذر پالت سفارش دهید و خریداری نمایید.

اندازه و سایز پالت پلاستیکی 

اگر اجناس یا محصولات مورد نظر شما به شکل بسته ‎بندی کارتنی است، باید بهترین چیدمان کارتن‎ ها را بر روی پالت پلاستیکی در نظر بگیرید و تمامی جوانب و احتمالات ممکن را بررسی نمایید.
ارتفاع کارتن ‎ها و اندازه پالت یکی از نکات بسیار مهم در هنگام انتخاب پالت پلاستیکی است، چون این امکان وجود دارد در زمان بارگیری و باربری با مشکلات و مسائل مختلف روبرو شوید و محصولات شما دچار آسیب گردد.
خرید پالت پلاستیکی در تهران

ارتفاع انبار برای انتخاب پالت پلاستیکی

همیشه متراژ ارتفاع انبار خود را در نظر بگیرید تا بتوانید محاسبه کنید چه تعداد پالت پلاستیکی با چه ارتفاعی در آن محیط جا می ‎شود. از این نکته غافل نشوید که با کم کردن چند سانتی‎ متر از ارتفاع، شما می‎توانید در عوض ۳ پالت پلاستیکی، ۴ عدد از آن را بر روی هم در انبار جا دهید.

وزن اجناس و قطعاتی روی پالت پلاستیکی 

بدون شک وزن دقیق اجناس و محصولات خود را در نظر داشته باشید. به این علت که در صورتی بار شما وزن کمتری داشته باشد میزان موادی که در پالت پلاستیکی به کار گرفته می‎شود کمتر است و یقینا از قیمت آن خواهد کاست و شما هزینه‎های بیشتر و اضافی پرداخت نخواهید کرد. ولی بار شما اگر حجم کم با وزن زیادی داشته باشد بایستی از پالت پلاستیکی استفاده کنید که ساختار متراکم‎تر دارد چون سبب افزایش مقاومت آن می‎شود.

قیمت پالت پلاستیکی در تهران

پالت های پلاستیکی در رنگ بندی متفاوت و اندازه های مختلف توسط شرکت آذر پالت تولید می شود. برای خرید پالت پلاستیکی در تهران می توانید از صفحات مربوطه قیمت پالت پلاستیکی و انواع پالت پلاستیکی را مشاهده نمایید و خرید خود را ثبت نمایید.
آذر پالت از برترین تولید کننده های پالت پلاستیکی در تهران می باشد، که در تهران و کرج و حومه فروش پالت چوبی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شرکت تماس حاصل نمایید. 
facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.