پالت فروشی ارزان در کرج

پالت، یکی از تجهیزات جهت جابجایی و نگهداری کالاها در قفسه بندی می باشد که در ابعاد مختلف و با توجه به نیاز مشتری تولید می گردد. پالت وسیله ای است برای ذخیره سازی مواد و کالایی که توسط لیفتراک جابجا می شود . پالت ها روی قفسه قرار می گیرند و پالت های دیواره دار قابلیت چیدن روی هم را دارند . این امر باعث صرفه جویی در فضا شده و به تخلیه و بارگذاری، سرعت و سهولت می بخشد .ضمنا با تشکیل واحدهای بار از کالاهای بی شکل، از آنها حفاظت لازم را به عمل می آورد . این محصول با امکانات، قابلیت ها، ابعاد و تحمل های متنوع برای صنایع مختلفی چون پتروشیمی، شیمیایی، سرد خانه ها، خطوط حمل و نقل و انبارها کاربرد فراوان داشته و در انواع پالت مسطح، پالت دیواره دار (باکس پالت)، پالت بشکه و پالت های سفارشی به بازار عرضه می شود .

خرید پالت چوبی ارزان

پالت یک ساختار مسطح است که به عنوان پایه ای برای انتقال خودکار یا دستی کالا در زنجیره عرضه استفاده می شود. این دستگاه در موارد متعددی از جمله ذخیره سازی، حفاظت و حمل و نقل کالا استفاده می شود، در حالیکه با تجهیزات حمل و نقل مواد مانند لیفتراک، جک پالت و نوار نقاله منتقل می شود. اساسأ پالت ها جریان بهتر کالاها را از طریق چرخه زندگی بسته بندی میسر می‏کنند.
مجموعه آذر پالت انواع پالت های چوبی و پالت های پلاستیکی ارزان و با کیفیت را در کرج و تهران خدمت شما عزازان ارائه می کند.

پالت فروشی ارزان
 

قیمت پالت چوبی در کرج

قیمت پالت پلاستیکی در کرج

facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.