تولید کننده پالت پلاستیکی

پالت پلاستیکی وسیله ای است که برای جابجایی و استقرار کالا در انبار استفاده می شود و در انبارها هم برای قرار دادن اجناس بر روی آنها و هم برای جا به جایی راحت‌تر اجناس استفاده می‌شود. پالت پلاستیکی به دلیل جایگاه مخصوص لیفتراک و همچنین جایگاه جک بسیار مورد توجه قرار گرفته است. زیرا بسیار راحت آنها را می‌توان جابه‌جا کرد، همچنین برای جابجایی اقلام مختلف در کارخانجات و انبارها از پالت پلاستیکی استفاده می شود. آذرپالت تولید کننده پالت پلاستیکی در کرج با سال ها تجربه موفق در زمینه تولید و فروش پالت های مختلف در خدمت شما همشهریان عزیز می باشد . ما در زمینه فروش پالت پلاستیکی در کرج و پالت چوبی مورد نیاز در خدمت شما همشهریان گرامی هستیم . 
جهت دریافت قیمت ها با ما تماس بگیرید

قیمت پالت پلاستیکی

قیمت پالت پلاستیکی در تهران کاملا متفاوت می باشد . زیرا کیفیت پالت، نوع عناصر بکار رفته در پالت مورد نظر و اندازه آن تاثیر زیادی در قیمت آن می گذارد. اعتماد شما مشتریان عزیز به ما، افتخار شرکت آذر پالت خواهد بود و ما با توجه به اعتماد روز افزون شما رشد خوبی خواهد داشت و محصولاتی با کیفیت و مرغوبیت بالاتری ارائه خواهد داد. برای استعلام قیمت و ثبت سفارشات بصورت حضوری و یا آنلاین با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا وارد سایت  www.azarpallet.ir  شوید.

تولید کننده پالت پلاستیکی

اندازه پالت پلاستیکی

رایج ترین اندازه پالت طبق استاندارد ایزو 12×120×100 سانتیمتر(اندکی کمتر از 5×48×40 اینچ) و وزن پالت خالی 15 الی 21 کیلوگرم است. اکثر پالتها به راحتی می توانند تا 1000 کیلوگرم را تحمل کنند . پالت های استاندارد ایزو، به راحتی درون کانتینرهای استاندارد ایزو و کانتینرها هم درون کشتی های کانتینری، قطارها و کامیونها جا می گیرند. در اروپا پالت استاندارد EUR بیشتر استفاده می شود