باکس پالت پلاستیکی صنعتی
باکس پالت صنعتی مکعبی پلاستیکی برای حمل انواع محصولات ائم از صنعتی و خوراکی و …است. در این نوع پالت به دلیل بالا بردن استقامت و همچنین پایین آوردن وزن باکس پالت پلاستیکی دیواره‌های آن را به صورت شبکه‌ای می‌سازند. این نوع پالت پلاستیکی را اغلب به دو صورت مکعب مربع و مکعب مستطیل تولید می‌کنند و دارای ابعاد و اندازه‌های بسیار متنوعی است.
پالت پلاستیکی استاندارد
طراحی و تولید پالت پلاستیکی استاندارد در بسته بندی کالا, جا به جایی کالا و حتی طراحی انبار اهمیت زیادی دارد. زیرا باعث میشود که بتوانید از فضای انبار بهترین بهره وری را جهت نگهداری کالا کرد و بتوان کالا را از تولید کننده به دست توزیع کننده رساند.
پالت چیست ؟ موارد استفاده و انواع آن
وسیله ای مقاوم و مسطح است که در صنعت و حمل نقل کاربرد فراوانی دارد به همین جهت تولید و ساخت آن توسط شرکت های در سراسر ایران و جهان رونق بسیار دارد و در دو نوع پلاستیکی و چوبی در صنایع استفاده میشود. کدام نوع پالت برای شما کارایی بیشتری دارد در ادامه با ما همراه باشید..
پالت چوبی یورو
پالت چوبی یورو یکی از مرغوبترین و پرطرفدارترین پالت ها میباشد که به صورت نو ودست دوم ارائه میشود. برای جابه جایی کالاها در سطوح مسطح, در انبارها ,اسکله ها , سردخانه ها ,کارخانه جات برای حمل کالاهای سنگین کاربرد فراوانی دارد.
پالت پلاستیکی مناسب و سبک
خوب ما دراین مقاله قصد داریم با راهنمایی بیشترو ذکر مواردی مهم اطلاعات شما را برای انتخاب و خرید یک پالت پلاستیکی مناسب بالا ببریم تا بتوانید پالت مورد نیاز خود را به درستی و متناسب با نیازخود انتخاب کنید.
پالت پلاستیکی انبار
یکی دیگر از ابزار آلت که در صنعت و حمل و نقل میتوانیم از آن نام ببریم و بهره بسیار بجوییم پالت های پلاستیکی هستند٫ این پالت ها برای جلوگیری از تخریب محیط زیست و آسیب نزدن به جنگل ها٫ مقاومت و طول عمر زیاد مورد توجه تولید کنندگان پالت قرار گرفته است به طوری که اکنون انبوهی از تولید کنندگان پالت اقدام به تولید پالت های پلاستیکی کرده اند.
چرا خرید پالت پلاستیکی؟
پالت ها همیشه در حمل کالا نقش مهمی ایفا کرده اند چه در حمل و نقل چه در انبارداری و یا حتی پخش محصولات, بنابراین دارای اهمیت خاصی در دنیای امروزی هستند.
انواع پالت چوبی و نحوه ساخت آنها
پالت وسیله ای مقاوم و مسطح است که در صنعت و حمل نقل کاربرد فراوانی دارد به همین جهت تولید و ساخت آن توسط شرکت های در سراسر ایران و جهان رونق بسیار دارد که در دو نوع پلاستیکی و چوبی در صنایع استفاده میشود.
پالت پلاستیکی تاشو
زمانی که محصولات و کالاها شکستنی باشند و یا محصولاتی که بسته بندی ندارند و یا به هر دلیلی مجبور به چیدن آنها داخل پالت ها هستیم و یا زمانی که نیاز به دسترسی به محتوای میانی پالت ها داریم از پالت پلاستیکی تاشو استفاده می کنیم.
کپک زدن پالت چوبی
کپک در پالت چوبی از مهم ترین عواملی می باشد که در خرابی پالت چوبی تاثیر گذار است. پالت چوبی از جهات متعددی ...
انتخاب اندازه ی مناسب برای پالت چوبی
انتخاب اندازه پالت چوبی بستگی به نوع استفاده از آن دارد.
پالت چوبی دوستار محیط زیست یا مخرب آن؟
پس از استفاده مکرر از پالت چوبی، باز هم میتوان به شکلی دیگر از آن استفاده کرد
پالت چیست؟ (پالت پلاستیکی و چوبی)
پالت یکی از موثرترین و مقاوم ترین فرآورده های چوبی برای حمل و نگهداری کاشی و سرامیک و اجسام سنگین و نیمه سنگین می باشد.
مزایا و کاربرد های پالتهای پلاستیکی
پالت پلاستیکی نوع دیگری از انواع پالت ها می باشد
مقایسه اجاره پالت چوبی با خرید پالت چوبی
دو گزینه اصلی برای تامین پالت چوبی وجود دارد: اجاره پالت و یا خرید پالت.
پالت پلاستیکی
مختصری از پالت های پلاستیکی
خرید پالت پلاستیکی و پالت چوبی
خرید مستقیم پالت پلاستیکی و پالت چوبی از آذرپالت
فروش پالت های پلاستیکی و پالت های چوبی
فروش پالت پلاستیکی و پالت چوبی در شرکت آذر پالت
<   <<  1  >>   >  
facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.