گروه خبري : عمومی
تاريخ انتشار : 1394/08/04 - 09:24 كد :2
خرید پالت پلاستیکی و پالت چوبی
خرید مستقیم پالت پلاستیکی و پالت چوبی از آذرپالت

به منظور خرید و سفارش انواع پالت چوبی و پالت پلاستیکی می توانید از طریق سایت آذرپالت و شماره تلفن های درج شده در سایت با کارشناسان این شرکت ارتباط برقرار نموده و سفارش خود را به صورت اینترنتی، تلفنی و یا حتی از طریق تلگرام بیان فرمایید.

همچنین می توانید به صورت حضوری نیز اقدام به خرید، فروش و یا سفارش پالت نمایید.

شماره تماس : 09121872085  -  09351872085
تلفکس : 02632318145
  : 09213872085
آدرس دفتر و فروشگاه مرکزی : کیلومتر 27 جاده مخصوص کرج-تهران، روبروی ضلع غربی ایستگاه مترو اتمسفر، آذر پالت
 
خرید پالت پلاستیکی و پالت چوبی
فروش پالت پلاستیکی در تهران

فروش پالت پلاستیکی در تهران

فروش پالت چوبی

قیمت و کیفیت پالت چوبی به ابعاد پالت، ضخامت، کیفیت ساخت و جنس چوب آن بستگی دارد. معمولا جنس چوب شامل ایرانی و روسی می باشد.قیمت پالت چوبی دست دوم حدودا یک سوم قیمت پالت چوبی نو می باشد. پالت چوبی معمولا تحمل بار بیشتری نسبت به پالت پلاستیکی دارد ولی طول عمر مفید آن کمتر است. همچنین در انبارهای مواد غذایی به خاطر رعایت اصول بهداشتی بهتر است از پالت پلاستیکی استفاده شود.

قیمت پالت چوبی نو

قیمت پالت چوبی نو در حدود نصف قیمت یک پالت پلاستیکی است. پالت های چوبی را بسته به اندازه و نوع چوبی که ساخته میشوند تقسیم بندی می کنند. پالت چوبی روسی و یا پالت چوبی مارون را می توان به عنوان از انواع پالت چوبی مثال زد. همچنین تولید کنندگان پالت چوبی بر اساس طراحی های خود پالت چوبی را در اندازه های مختلف می سازند. قیمت پالت چوبی نو نیز بر اساس همین دو فاکتور اندازه و نوع تعیین می شود. بهتر است قبل از خرید با توجه به نوع کالای خود از فروشنده پالت چوبی نو مشورت بگیرید.

پالت پلاستیکی 

پالت را می توان به روش های مختلفی گروه بندی کرد. جنس پالت، کاربرد پالت، اندازه پالت و ... متفاوت است و می توان با هر کدام از این پارامترها پالت های پلاستیکی را دسته بندی کرد. از نظر جنس و مواد اولیه پالت ها به 3 دسته چوبی، پلاستیکی و فلزی تقسیم بندی می شوند. شرکت آذر پالت، پالت های پلاستیکی را به مشتریان جهت استفاده در انبار و جا به جایی کالا پیشنهاد می دهد. از نظر کاربرد می توان پالت ها را به باکس پالت و پالت بلوکی تقسیم کرد. باکس پالت ها دارای کناره های بلند بوده و مثل جعبه هستند و برای نگهداری و حمل و نقل کالاهایی استفاده می شوند که نیاز است از اطراف مورد محافظت قرار گیرند. پالت های بلوکی توسط جک پالت می توانند به راحتی جابه جا شده و استحکام خوبی نیز دارند. پالت های پلاستیکی قابل بازیافت نیز می باشند و عمر طولانی تری نسبت به نوع چوبی دارند. پالت ها را می توان با توجه به میزان تحمل بار نیز تقسیم بندی کرد.

پالت پلاستیکی دست دوم

بعضی شرکت ها برای کاهش هزینه پالت پلاستیکی دست دوم خریداری می کنند. پالت پلاستیکی کار کرده به خاطر جنس پلاستیکی اش مثل پالت فلزی و پالت چوبی دچار زنگ زدگی و یا پوسیدگی نمی شود. پالت پلاستیکی بعد از مستهلک شدن به خاطر جنس پلی اتیلن به کار رفته در آن قابل بازیافت است و دست دوم و یا ضایعات آن نیز قابل فروش است از این رو اگر شرکتی در آینده قصد فروش پالت خود را دارد بهتر است پالت پلاستیکی خریداری کند.
 
پالت پلاستیکی دست دوم
 
 
 
 
 
facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.