خرید اینترنتی پالت پلاستیکی

با توجه به نوع استفاده ای که پالت پلاستیکی دارد ، باید آنرا با کیفیت انتخاب کرد تا افزایش بهره وری داشته باشیم و با داشتن کیفیت بیشتر در هزینه ها صرفه جویی نماییم. شما می توانید از طریق سایت azarpallet.ir برای خرید اینترنتی پالت پلاستیکی اقدام نمایید. پالت پلاستیکی آذرپالت با کیفیت عالی و تنوع در نوع استفاده گزینه مناسبی برای شماست. بهترین ها را از آذر پالت بخواهید.

آذر پالت فروش انواع پالت پلاستیکی در کرج و تهران

شماره تماس : 09121872085  -  09351872085
خرید اینترنتی پالت پلاستیکی

پالت پلاستیکی

بسیاری از شرکت های سازنده پالت ، در ساخت و فروش پالت های مختلف از جمله پالت های پلاستیکی رقابت دارند . با توجه به وضع قوانین جدید مبنی بر عدم استفاده از پالت چوبی توسط سازمان محیط زیست و وزارت بهداشت و اهمیت استراتژیک پالت پلاستیکی آذر پالت تصمیم دارد ، با استفاده از بهترین مواد اولیه و بکارگیری آن در ساخت پالت های پلاستیکی بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد .  این شرکت کار خود را بر اساس احترام بیشتر به مشتریان خود و با تولید پالت پلاستیکی مستحکم تر و کیفیت بالاتر ارایه میدهد. تولید انواع پالت پلاستیکی مانند: پالت پلاستیکی صنعتی و پالت پلاستیکی بهداشتی به دلیل کیفیت بالای محصولات خود مشتریان بسیار زیادی را به خود جذب کرده که باعث افتخار و خرسندی ما می باشد. با توجه به اینکه با استفاده از پالت های پلاستیکی و عدم استفاده از پالت های چوبی ، به حفظ محیط زیست کمک می کنیم طرفداران این پالت روز به روز بیشتر می شود . 

تاریخچه پالت پلاستیکی

شاید بتوان اولین تولید کننده و مصرف کننده ی پالت را سربازان ارتش امریکا دانست. جنگ جهانی دوم، زمانی که ارتش آمریکا برای سرعت بیشتر و استفاده از نیروی کار کمتر برای بسته بندی و ارسال محصولات خود از صفحات تختی استفاده می کرد که به نام پالت معروف شد. در ابتدا از پالت فلزی و سپس پالت پلاستیکی استفاده می شد. اما با اختراع پلاستیک و رایج شدن استفاده از مواد پلیمری امروزه از انواع پلاستیکی پالت ها برای بسته بندی و حمل و نقل و نگهداری کالاها استفاده می شود . 

مزایای استاندارد سازی پالت ها

یکی از مزایای استانداردسازی پالت ها این است که در ابتدای زنجیره بسته بندی تا گردش بین واسطه ها درون کشور یا به صورت بین المللی تا رسیدن به دست مصرف کننده هزاران قلم کالا بدون جابه جایی می توانند تنها بر روی یک پالت بسته بندی شده و در انتهای زنجیره هنگام مصرف، باز شوند. امروزه  در سطح بین الملل، گاهی برای کانتینرها و ترانزیتهای بین کشوری یا بین قاره ای مجبور به بسته بندی متناسب با وسیله حمل و نقل هستیم با گسترش تجارت های جهانی و پیشرفت دنیای بازرگانی نیاز به بسته بندی مناسب و استفاده از پالت ها بیش از پیش احساس می شود. 

انواع پالت پلاستیکی

پالت های توهم خور

این مدل پالت ها به دلیل اینکه داخل هم می روند حجم کمی را می گیرند و معمولا برای فروشگاه های مواد غذایی که فضای کمی دارند کاربرد دارد

پالت پلاستیکی توهم خور

پالت های پشت دار

این پالت شباهت زیادی به پالت چوبی دارد و برای استفاده در انبار و کارخانجات بسیار صرفه اقتصادی دارد . به این دلیل  که تا سه ردیف پالت برای بسته بندی محصولات دارد . 

پالت پلاستیکی پشت دار

پالت های دندانه دار

این مدل از استقبال خوبی برخوردار نشد و در واقع یک محصول شکست خورده می باشد

پالت پلاستیکی بهداشتی

این نوع پالت مقاومت زیادی در برابر رطوبت، آلایندگی محیطی، مواد شیمیایی خورنده و آلودگی دارد و همچنین می توانند دمای 25 - تا 45 + درجه را تحمل کنند. پالت پلاستیکی بهداشتی کاملا بسته و بدون هیچگونه درزی می باشد تا سلامت محصول شما را حفظ نماید . برای کارخانجات مواد غذایی ، داروئی و محیط های ایزوله مناسب می باشد و قابلیت شتشو با مواد ضدعفونی کننده را دارا می باشد  

 

آذر پالت فروش انواع پالت پلاستیکی در کرج و تهران
 
شماره تماس : 09121872085  -  09351872085

 
facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.