خریدار پالت چوبی در تهران

شرکت آذر پالت با بیش از ده سال فعالیت در زمینه ساخت و فروش پالت های پلاستیکی و چوبی در کرج و تهران آمادگی خود را جهت فعالیت با تمامی شرکت ها و ارگانها اعلام میدارد. 
جهت دریافت قیمت ها با ما تماس بگیرید
خریدار پالت چوبی در تهران

امروزه به دليل مجهز بودن كارخانجات توليدی به ليفتراک و بسته بندی كالا ها و جهت حمل و نقل آسان بار در انبار ها وجود پالت چوبی ضرورت پيدا كرده است. این کالا برحسب نياز و كارايی به دو دسته ی: يكبار مصرف و چند بار مصرف تقسيم بندی مي شود. علت اين تقسيم بندی در قيمت و تحمل بار آن ها می باشد.
این کالا كه در انبار ها به صورت دائم جهت جابجايی استفاده مي شود، بايد از ضخامت و مقاومت بالايی برخوردار باشد و طول عمر بالای آن در انبار باعث مقرون به صرفه بودن آن می گردد.

خرید پالت چوبی استرینگر

پالت چوبی استرینگراز یک قاب تشکیل شده از سه یا تعداد بیشتری از سه قطعه موازی، تخته و الوار (به اسم تراورس) است. تخته ‎های کفی بر روی این تراورس‎ها واقع می‎شوند تا به دنبال آن پالت چوبی شکل بگیرند. پالت چوبی استرینگر آذرپالت می‎تواند یک بریدگی داشته باشند که اجازه به ورود از چهار سمت را می‎دهد.

خرید پالت چوبی بلوک

پالت چوبی بلوک اغلب اوقات در مقایسه با پالت چوبی استرینگر از استحکام بیشتری برخوردار بوده و قوی‎تر است. پالت چوبی بلوک از هر دو سمت استرینگرهای افقی و عمودی برای آسان‎سازی امر حمل کارآمد استفاده می‎کند. یک پالت چوبی بلوک نیز به عنوان یک پالت چوبی “چهار طرفه” شناخته شده است، چون که یک بالا برده پالت ممکن است از هر سمت آن را جابجا کرده و حرکت دهد.

خریدار پالت چوبی دست دوم در تهران 

پالت چوبی انواع گوناگونی دارد و یکی از دلایل این تنوع زیاد تفاوت در جنس و طراحی پالت های چوبی می باشد