کارگاه پالت سازی چوبی

پالت چوبی یک از قدیمی ترین پالت های مورد استفاده در نایع مختلف می باشد. تولید پالت چوبی به دو روش دستی و اتوماتیک انجام میگیرد. 
کارگاه پالت سازی چوبی

پالت سازی چوبی اتوماتیک

در روش اتوماتیک با استفاده از ماشین آلات سنگین کارخانه ای به صورت اتوماتیک برش چوبها و ساخت پالت چوبی انجام می شود.

پالت سازی چوبی دستی

در روش دستی اما تخته های برش خورده را به همان شکلی که از ظاهر یک پالت معلووم است با میخ هال فولادی به هم وصل می کنند. اندازه یکسان و پرچ کاری دقیق می تواند سلامت یک پالت را تضمین کند.
 

آیا استفاده از پالت تخته چوبی ایمن است؟

اگر پالت تخته چوبی که قصد استفاده از آن را دارید علائم تجاری و مخفف و مهر حرارتی بر روی آن درج نشده، احتمالاً در داخل کشور ساخته شده است و برای حمل محموله‌های داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. تشخیص اینکه چه ماده‌ای روی این پالت ریخته شده یا برای حمل چه محموله‌ای مورد استفاده قرار می‌گرفت، بسیار مشکل است. پس بهتر است از مشاوران مجموعه آذر پالت بخواهید به شما توضیح دهد که این پالت مربوط به چه‌کاری است.
اگر پالت دارای مهر حرارتی باشد یا اینکه علائم دیگری داشته باشد می‌توانید با مشاهده علائم پی ببرید که از پالت برای جابجایی چه محصولی استفاده شده است.
از کجا پالت چوبی بخریم
 

کارگاه ساخت پالت چوبی

پالت های چوبی همانطور که گفته شد به دو صورت دستی و مکانیزه در داخل ساخته و یا از خارج کشور وارد می شوند، که هرکدام مزایا و معایب خود را دارند. مجموعه آذر پالت با فروش مستقیم تخته پالت های چوبی درصدد برآمده است که بتواند قیمت را کنترل نموده و تخت پالت چوبی های دارای کیفیت بالا و مستحکم را در تهران و کرج به فروش برساند.
facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.