قیمت تخته پالت

پالت یک سازه صاف جهت حمل و نقل کالا ها در انبار و کارگاه ها می باشد که برای تسهیل جابه جایی کالا مورد استفاده قرار می گیرد. پالت ها را برحسب نیاز از جنس چوب، فلز و پلاستیکی می سازند که پالت چوبی به مراتب مقرون به صرفه تر و دارای کارایی بیشتری است.
جهت دریافت قیمت ها با ما تماس بگیرید

قیمت تخته پالت

پالت ها چند نوع مختلف دارند:

1. پالت چوبی (استیرینگر):

این پالت از سه تکه چوب موازی در کف و انتهای چوب ها ساخته شده که دو راه نیز دارد برای اینکه جک پالت می تواند از دو طرف آن را بلند کند ولی لیفتراک می تواند از چهارطرف و به راحتی بلند کند.

2. پالت باکس :

این نوع از پالت دارای دیواره های بلند است و برای حمل و نقل وسایلی استفاده می شود که باید در برابر ضربه مقاوم باشند.

3. پالت بلوکی :

پالت بلوکی که به آن مانجو هم می گویند مستحکم تر از پالت های استیرینگر هستند. پالت های بلوکی طوری طراحی شده اند که از نظر عمودی و افقی مناسب تر برای حمل بار می باشند. یک پالت بلوکی به عنوان پالت های 4 راهی شناخته می شوند چون جک پالت می تواند آن را از هر چهار جابجا کند.

4. پالت پلاستیکی :

این نوع پالت در مقایسه با پالت چوبی در هنگام جابجایی آسیبی به کارگر نمی زند و قابل بازیافت می باشند. بنابراین بعد از پایان طول عمر همچنان قیمت قابل توجهی دارند. این پالت با آب قابل شستشو بوده و مثل پالت چوبی احتیاج به گند زدایی ندارد. به دلیل جنس پلاستیکی، شرکت ها قادرند لوگوی خود را روی آن حک یا چاپ کنند. پالت پلاستیکی در رنگ های گوناگون تولید می شود و کارخانه ها و انبارها می توانند جهت جداسازی محصولات خود از رنگ های متفاوت پالت کمک بگیرند. 

تخت پالت چوبی :

تخته پالت چوبی را می توان از انواع مختلف چوب ساخت، که تفاوت در جنس تخت پالت چوبی بر روی استحکام و توان آن اثر می گذارد. پالت چوبی یک وسیله حمل و نقل مسطح است. علاوه بر کاربرد تخت پالت چوبی در صنعت حمل و نقل، از پالت چوبی می توان به صورت خلاقانه، برای ساخت انواع وسایل استفاده کرد. تخته پالت چوبی هم به صورت نو مورد استفاده قرار می گیرد و هم نوع دست دوم آن در بازار وجود دارد. به طور کلی تخت پالت چوبی وسیله ای بسیار کارآمد، به ویژه در حمل و نقل است. پالت چوبی هم به صورت دستی (در تعداد کم) و هم به صورت مکانیزه و با دستگاه های ماشینی (برای تولید انبوه) ساخته می شود.
 

قیمت فروش تخت پالت چوبی :

قیمت فروش تخت پالت چوبی


جهت دریافت قیمت ها با ما تماس بگیرید
facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.