پالت پلاستیکی دست دوم

بزرگترین و ارزانترین مرکز خرید و فروش پالت پلاستیکی دست دوم در ایران در تمامی ابعاد با قیمت های متنوع برای تمامی کارخانجات و انبارها را تامین نمایید
جهت دریافت قیمت ها با ما تماس بگیرید

پالت پلاستیکی دست دوم

کاربرد های پالت پلاستیکی آذر پالت

شرکت ها و سازمان هایی که قصد جابجایی یا نگهداری محصولات تولید شده خود را دارند، از پالت پلاستیکی برای این منظور استفاده می کنند. زمانی که در انبار بخواهیم این مواد را برای مدت طولانی نگهداری کنیم نیز می توان از پالت استفاده نمود. در واقع پالت ها را می توان عضو جدایی ناپذیر از انبار دانست که کار انبار داری بسیار تسهیل می کنند.

مزایای پالت پلاستیکی

  • قابلیت ببش از 30 بار استفاده
  • بهداشتی و قابل شستشو بودن
  • کمک به حفظ محیط زیست
  • کاهش زمان تخلیه بار
  • آسیب کمتر به نیروی انسانی و ماشینی صنعت حمل و نقل

تفاوت پالت پلاستیکی و چوبی

پالت چوبی قابلیت بازیافت، تعمیر دارد و از طرف دیگر کم هزینه‎تر است و در مقایسه با پالت پلاستیکی می‎تواند وزن بیشتری تحمل کند. اما از طرف دیگر معایبی نیز دیده می‎شود از قبیل: خراب شدن در برابر رطوبت، داشتن تراشه، درصد کوچکی خطای ساخت دارند و همین‎طور اتصلات (میخ، پیچ و غیره) در آن‎ها استفاده می‎شود که احتمال این وجود دارد به بارهایی که با آن‎ها جابجا می‎شوند آسیب وارد کنند. در برابر آن‎ها پالت‎های پلاستیکی قرار می‎گیرند که بادوام، تمیز، بدون خطای ساخت، مستحکم در برابر رطوبت و فاقد اتصالات هستند. علاوه بر این در حدود ۳ برابر پالت چوبی قیمت دارند، به سهولت تعمیر نمی‎شوند، فاقد استحکام مشابه بوده و درجات گوناگونی از نظر مقاومت در برابر آتش‎سوزی دارند.

قیمت باکس پالت پلاستیکی

باکس پالت پلاستیکی در تعریف نوعی از پالت است که به منظور قرارگیری راحت ‎تر کالاها داخل آن از پوشش دیواره‎ای در آن استفاده شده که به منظور حمل کالاهای کوچک بسیار مناسب است. باکس پالت پلاستیکی ساختاری مکعبی شکل و همان‎طور که از اسم آن پیدا است، ساخته شده از پلاستیک است که به منظور جابجایی و حمل انواع کالاها و محصولات اعم از صنعتی و خوراکی و غیره به کار گرفته می‎شود. 

قیمت پالت پلاستیکی انبار در کرج و تهران


facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.