فروش پالت چوبی در اشتهارد

پالت های چوبی یکی از پرمصرف ترین پالت ها در صنعت می باشد به دلیل کارایی بیشتر و قیمت پایین تر طرفداران بیشتری برای خود پیدا کرده است. این نوع از پالت ها دارای استحکام و مقاومت خوبی در برابر وزن های بالا هستند ،در حمل و نقل بارهای سنگین و کالاها در انبار ها و کارخانجات بزرگ مورد استفاده با جک پالت قرار می گیرند.

          فروش پالت چوبی در اشتهارد

جهت دریافت قیمت ها با ما تماس بگیرید

استفاده از پالت چوبی چه مزایایی به همراه دارد:

اولین مزیت را می توان قیمت و کارایی بالای این مدل از پالت ها دانست پالت های چوبی به نسبت پالت های دیگر دارای قیمت پایین تر هستند ،به دلیل شناخته شدن بیشتر در صنعت کارآمد تر می باشد .
دومین مزیت پالت های چوبی مقاوم بودنشان در برابر ضربه می باشد،چون در صنعت کالاهای سنگین با وزن زیاد وجود دارد به همین دلیل وسیله ای باید استفاده شود که تحمل وزن این کالا ها را داشته باشد که پالت چوبی گزینه مناسبی می باشد.
پالت های چوبی قابلیت تعمیر نیز دارند و اگر زمانی الوار ها دچار آسیب بشود می اون آن را تعمیر و یا الوار آسیب دیده را تعویض کرد.
فروش دوباره و هم‎‎‎چنین استفاده مجدد از پالت چوبی دست دوم امکان پذیر است.
 
     فروش پالت چوبی در اشتهارد


چگونگی تعمیر پالت چوبی :

پالت های چوبی به دلیل تحمل وزن بالا و ساییدگی توسط جک پالت و لیفتراک بعد از مدت زمانی طولانی دچار آسیب و شکستگی می شود.
پالت های چوبی قابلیت تعمیر نیز دارند و می توان به راحتی الوار های آسیب دیده را با الوارهای جدید تعویض کرد،تعمیر پالت یک کار بسیار راحت می باشد اما در صورت نیاز می توانید از سازندگان پالت نیز کمک بگیرید.
برای افزایش طول عمر پالت ها رعایت چند نکته لازم می باشد:
به دلیل اینکه معمولا از جک پالت ها برای جا به جا کردن پالت استفاده می شود ،جک پالت خود می تواند باعث آسیب پالت ها شود اما رعایت نکاتی مانند عدم برخرد جک پالت به پالت، عدم ساییدگی به اطراف، انتخاب محل درست وارد کردن جک درون پالت، می تواند طول عمر پالت چوبی را افزایش دهد.
نکته ی بعدی که باید به آن دقت کنید این موضوع است که سعی کنید پالت دچار اصطحکاک نشود و از کشیدگی پالت بر روی زمین جدا خودداری کنید.

مجموعه آذر پالت با داشتن تجربه ای چندین ساله در امر خرید و فروش پالت های چوبی در سراسر تهران و کرج و شهر های اطراف مانند اشتهارد ،صفادشت و... آماده ی هرگونه همکاری با ارگان ها و کارخانجات صنعتی می باشد. 
هرگونه خرید و فروش پالت خود را به ما بسپارید...
 

قیمت پالت چوبی در اشتهارد

 

خرید پالت چوبی ارزان در اشتهارد 

facebook
googleplus
twitter
rss
صفحه اصلي | درباره شرکت | تماس با ما | نقشه سایت
کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آذر پالت ميباشد.